Dlouhodobá péče/hlídání

19.1.20 12:21

Dlouhodobá péče/hlídání

Máš kojence nebo malé dítě a nezvládáš? Máš k tomu náročné zaměstnání, hodně cestuješ, postihla tě nemoc, finanční problémy nebo prožíváš vztahovou krizi?
Jsme milý pár žijící na vesnici a postaráme se o tvé děťátko bez časového limitu. Může to být jeden den, ale i týden či měsíce.
Máme rozlehlé pozemky s malým hospodářstvím a nabízíme i rekreaci pro maminku s dítětem, která nemá kam jezdit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.1.20 12:30

Super napad :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 12:35

Děkuji za reakci. Ano, je to dobrý nápad! Určitě existuje spoustu osamělých párů, kteří budou šťastní, když se jim život prozáří přítomností dítěte. A mnoha maminkám to pomůže - spokojenost na obou stranách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4841
19.1.20 13:20
@Psavlína píše:
Děkuji za reakci. Ano, je to dobrý nápad! Určitě existuje spoustu osamělých párů, kteří budou šťastní, když se jim život prozáří přítomností dítěte. A mnoha maminkám to pomůže - spokojenost na obou stranách.

Odkud jsi? Hlídání by se nám hodilo, ale nevím kdo jsi a jaká je tvá motivace. Finanční? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 14:35

Dodatek k nabídce hlídání

Naší motivací pro tento příspěvek nejsou peníze. Naše děti vyletěly z hnízda a chybí tu radostný dětský smích. Nabídka platí i pro těhotné ženy v tíživé životní situaci. Příroda, domácí zvířátka, zdravá voda, bio strava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 16:16

Viděla jsem hodně hororu a hned několik jich takto začínalo :mrgreen: já bych jela hned, ale bála bych se :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 16:44

o strachu

Děkuji Bublo, za příspěvek. Čeho se přesně bojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 16:48

@Psavlína asi že jste sekta :think: že mamince v nouzi pohlídate na pár měsíců dítě snad ani není legální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
19.1.20 16:55

Odkud jste? Nějake informace, jak si to vlastne predstavujete? :) neco takoveho vidim poprve :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4841
19.1.20 18:21
@Bubla Bůčková píše:
Viděla jsem hodně hororu a hned několik jich takto začínalo :mrgreen: já bych jela hned, ale bála bych se :lol:

Já se také bojím, za ten risk, že děti nebudou v dobrých rukou mi to nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11980
10.2.20 11:11

Mě stačilo, když mě matka poslala ve třech letech kvůli průduškam na měsíc a půl do ozdravovny. Koncentrák hadr. Ve zkratce, vrátila jsem se po měsíci vyhublá na kost, s těžkým katarem a zápalem plic. Nikdy bych své dítě ničemu takovému nevystavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 11:14
@MartinaIrena píše:
Mě stačilo, když mě matka poslala ve třech letech kvůli průduškam na měsíc a půl do ozdravovny. Koncentrák hadr. Ve zkratce, vrátila jsem se po měsíci vyhublá na kost, s těžkým katarem a zápalem plic. Nikdy bych své dítě ničemu takovému nevystavila.

Jo to bylo za nás taky. Boj o hole přežití ala Re quiem pro panenku :poblion: prosim uklidněte mě někdo, že dneska už esesacky ve školkách nedělají :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11980
10.2.20 11:26

@Bubla Bůčková No hele jak kde. My u nás máme snad ještě horší kra.vky. Viz můj příspěvek tady na 1. a 2. stránce (nechci znovu vypisovat)
https://www.emimino.cz/…klad-378112/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 11:28
@MartinaIrena píše:
@Bubla Bůčková No hele jak kde. My u nás máme snad ještě horší kra.vky. Viz můj příspěvek tady na 1. a 2. stránce (nechci znovu vypisovat)
https://www.emimino.cz/…klad-378112/

Jo to si pamatuju… No je to hnus. Ještě že dneska maj taky trochu vítr z médií, ale zas často hřeší na to, že nejsou místa a rodiče musí držet hubu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama