Dlouhodobě zadní rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10086 příspěvků 22.01.17 10:43
Dlouhodobě zadní rýma

Ahoj, malá (6let) neustále trpí na zadní rýmy, furt to tahá ze školky. Ted měla kapky PAMYCON, ale nic moc, beze změny. Je bez teplot, je v pohodě, ale furt slyším ucpaný nos a když smrká, je to hutná rýma (ale ne zelená). Jelikož to má dlouhodobě (je pravda, že ve školce je to jak na plicním), už nevím, co na to. Nemáte někdo zkušenosti, trpí vaše děti také často na zadní rýmu? POradíte někdo, jak se toho účinně zbavit?
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

12tuna
Závislačka 2848 příspěvků 22.01.17 10:53

@Petttruše možná toto slyšet nechcete, ale nam zabralo vytržení nosní mandle. Od te doby 1 rýma za 5 měsíců.

Petttruše
Extra třída :D 10086 příspěvků 22.01.17 11:01

@12tuna nebráním se žádnému názoru. Ještě s ní v týdnu zajdu na ORL.

selia
Ukecaná baba ;) 2022 příspěvků 8 inzerátů 22.01.17 11:14

Koupili jsme inhalátor a inhaluje vincentku každý den(jak to teda úplně přešlo, tak jsme to začali torchu flákat), hodně pomáhá.

anahry
Kecalka 363 příspěvků 2 inzeráty 22.01.17 11:59

Kup si koloidní stříbro v aplikátoru do nosu. Je to ta nejlepší věc na rýmu (žlutou, zelenou), jakou jsem objevila. Pak ještě dobře funguje jablečný ocet rozmíchaný ve vodě s medem. Ale to nevím, jestli by ti dítko vypilo.

Žirafka27
Stálice 54 příspěvků 1 inzerát 22.01.17 12:22

Syn trpí také na zadní rýmu. Postupně jsme zjistili, že má alergie na roztoce. Tím má podrážděne sliznice a rychle chytá rýmu a dlouho se drží. Bylo mi řečeno, že žádné kolektivy, ale to jsem zavrhla. Teď ob den vytiram a má kapky na alergii a je to tak o 80% lepší, tak jestli to nemůže být taky něco takového.

ves.
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 22.01.17 12:27

Můj syn měl zadní rýmu velice často, k tomu několikrát do roka antibiotika na různé záněty, angína, nosohltan, uši. Jemu moc pomohl Sinupret, nedam na něj dopustit. A do nosu Pinosol. Doporucuji vyzkoušet.

lenkas11
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 22.01.17 12:58

@anahry prosim te a to je primo s takovym aplikatorem jako maji kapky do nosu? Ja jsem to na netu nenasla, pouze jako spray.

Bábrdl
Generální žvanilka 21466 příspěvků 22.01.17 13:02

Mně se osvědčilo vždycky všechno poctivě vyležet i s rekonvales­cencí. Fakt v teple, fakt odpočívat a fakt tak dlouho, jak je potřeba. Organismus to za těhle podmínek vždycky přepere a zničí. Protože, co vidím v okolí, jak to děcko ženou po týdnu do školky a toho kolotoče, tak se toho nikdy úplně nezbaví a pochrchlává až do dubna.

Myslím, že i díky tomu, je dcera nemocná minimálně (ťuk, ťuk).

Ale chápu, že ne každý si to může zařídit s hlídáním a tak.

anahry
Kecalka 363 příspěvků 2 inzeráty 23.01.17 00:05

@lenkas11 Ano, přímo aplikátor do nosu http://bioaorganic.cz/…-a-cihl.html?…

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.17 00:30

@12tuna a jak jste to zvládly? Nàs to teď čeká s klukem.

lenkas11
Ukecaná baba ;) 1378 příspěvků 23.01.17 08:42

@anahry diky :)

Sára 1
Echt Kelišová 8826 příspěvků 01.07.17 08:17

Dcera má 10 dní zadní rýmu. Jinak se cítila dobře. Najednou se jí objevila teplota. Je to z té zadní rýmy nebo se objevilo něco dalšího?

SarkaZn
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 01.07.17 08:27

Ahoj, náhodou jsem narazila na tuto diskusi (jinak lítám v jiné), ale synek (7 let) měl toto taky, nemohl v noci spát, jak nemohl dýchat, vysmrkat to pořádně nešlo atd. Možná je to jiný případ, přišla jsem na to, resp. doktorka na ORL mi tuto myšlenku přinesla, že sliznice jsou podrážděné alergií a proto se rýmě mooc dobře daří, zejména vzadu. Začala jsem kombinovat protialergické kapky a antibiotické a bylo po rýmě.

Každopádně, i když není tvoje dcera alergik, na všechy kapky typu Pamycon a jiný neúčinný (mořské vody atd.) bych se vykašlala nebo je nechala jen na propláchnutí a nechala si předepsat antibiotické kapky do nosu u praktické doktroky a zatočila se zadní rýmou takto :jazyk:

Sára 1
Echt Kelišová 8826 příspěvků 01.07.17 08:37

@SarkaZn Alergik je, ale ještě nemáme žádné léky a čekáme na vyšetření. Jaké protialergické kap­ky?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >