Dlouhodobý pobyt Ukrajince v ČR...

30.3.20 18:12

Dlouhodobý pobyt Ukrajince v ČR...

Krásný den přeji :)
Jak začít aby to mělo hlavu a možná i tu patu :D… V práci jsem poznala holčinu z Ukrajiny která k nám přijela pracovat na tři měsíce. Poslední měsíc ( únor) jsme se daly dohromady… ( ano je to tak máme poněkud jinou orientaci) :mrgreen: :D Na konci února se musela vrátit domů kvůli končícímu vízum. Ale chce zpátky za mnou a to by mohla na začátku června. Což pochybuji že se stane když jsou hranice zavřené a ještě podle všeho dlouho budou :,( Jsme z toho obě na nervy a až přijede (kdoví kdy..) chceme aby tu mohla být co nejdéle ne jenom tři měsíce… Nevíte někdo o nějakých možnostech? Na internetu je toho spousta ale mám už z toho všeho bordel v hlavě a nějaká osobní zkušenost je vždy lepší. Předem děkuji :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2998
30.3.20 18:35

Znama ukrajinka plati 20 tisic na rocni pobyt v cr. Ale nevim kde, jak komu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
30.3.20 18:45

Tak buď může přijet na zamestnaneckou kartu, za předpokladu že práci mít bude, nebo dlouhodoby pobyt za účelem sloučení s občanem CR. Ten si myslím Vám ale MV pri tak krátkém vztahu neschválí. Zároveň v současné době ani žádosti podávat nelze, vše je na on hold.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
30.3.20 18:47

No a nebo přijede na krátkodobé vízum, a pak si z území podá žádost o to sloučení, ale tam si myslím by to MV zase neschvalilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 18:54

@Safrik
To zní dobře… Ale taky o tom slyším poprvé. 20 ani není tolik :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 18:56

@mapu
Právě že jsme chtěly zařídit u agentury kde já dělám že by měla smlouva na dva roky. Ale teď to nikdo samozřejmě neřeší spíš naopak se lidi zbavují.. Takže hledám jiný možnosti a koukám že mě z toho asi za chvíli odvezou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama