Dnes je APRÍL.. jak nachytat své blízké?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4380
1.4.19 13:17

no já jsem měla vymyšlené skvělé vtipy pro kolegy, ale bohužel jsem na paragrafu a nemám absolutně náladu… což mě štve :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1779
1.4.19 13:18

@klenott jj, všák ať si hází, já už ji nějakou dobu nečtu. Proč si kazit den. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21251
1.4.19 13:37
:jazyk:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116722
1.4.19 14:03
@klenott píše:
@zuzikka Mne to prijde dobry :palec: Taky musim na manzela dnes neco vymyslet.. Slecny @terien si nevsimej, ona hazi jed v kazde diskuzi, je asi chudak hodne nestastna a nespokojena..

to bude zanedbaný sex :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
1.4.19 14:21
@aiwwa píše:
to bude zanedbaný sex :mrgreen:

To jako u nás jo? :lol: to těžko ;) ale vždyť vlastně jsem zhrzená a nešťastná, takže jo, to bude tím :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116722
1.4.19 14:26
@terien píše:
To jako u nás jo? :lol: to těžko ;) ale vždyť vlastně jsem zhrzená a nešťastná, takže jo, to bude tím :mrgreen:

Tak fajn, třeba máš sexu dost, nešťastná taky nejsi. Jsi jen zlá. Jinak nechápu tvoje komenty v týhle diskuzi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
1.4.19 14:28
@aiwwa píše:
Tak fajn, třeba máš sexu dost, nešťastná taky nejsi. Jsi jen zlá. Jinak nechápu tvoje komenty v týhle diskuzi.

To nevadí, že to nechápeš, všichni nemusí chápat všechno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21251
1.4.19 14:34
@aiwwa píše:
Tak fajn, třeba máš sexu dost, nešťastná taky nejsi. Jsi jen zlá. Jinak nechápu tvoje komenty v týhle diskuzi.

Co je na tom k chápání? Někteří lidé jsou prostě svině. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116722
1.4.19 14:36
@KalamityJohn píše:
Co je na tom k chápání? Někteří lidé jsou prostě svině. :think:
:palec: :mavam: u vás se taky drží apríl? :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34473
1.4.19 14:39
@KalamityJohn píše:
Co je na tom k chápání? Někteří lidé jsou prostě svině. :think:

Viď. Třeba ti, co se baví na cizí účet tím, že z někoho udělají blbce. A pěkně to schováme za rádoby aprílový žertík. To je ale legranda :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21251
1.4.19 14:40
@aiwwa píše: :palec: :mavam: u vás se taky drží apríl? :lol:

Jj, ale já na to moc nedržím. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1487
1.4.19 14:44
@terien píše:
To jsou přesně ty „vtípky“, které mi přijdou nebetyčně trapné. Sranda k popukání :roll:

Tady výjimečně souhlasím. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová