Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
no já jsem měla vymyšlené skvělé vtipy pro kolegy, ale bohužel jsem na paragrafu a nemám absolutně náladu… což mě štve ![]()
@klenott jj, všák ať si hází, já už ji nějakou dobu nečtu. Proč si kazit den. ![]()
@klenott píše:
@zuzikka Mne to prijde dobryTaky musim na manzela dnes neco vymyslet.. Slecny @terien si nevsimej, ona hazi jed v kazde diskuzi, je asi chudak hodne nestastna a nespokojena..
to bude zanedbaný sex ![]()
@aiwwa píše:
to bude zanedbaný sex
To jako u nás jo?
to těžko
ale vždyť vlastně jsem zhrzená a nešťastná, takže jo, to bude tím ![]()
@terien píše:
To jako u nás jo?to těžko
ale vždyť vlastně jsem zhrzená a nešťastná, takže jo, to bude tím
Tak fajn, třeba máš sexu dost, nešťastná taky nejsi. Jsi jen zlá. Jinak nechápu tvoje komenty v týhle diskuzi.
@aiwwa píše:
Tak fajn, třeba máš sexu dost, nešťastná taky nejsi. Jsi jen zlá. Jinak nechápu tvoje komenty v týhle diskuzi.
To nevadí, že to nechápeš, všichni nemusí chápat všechno.
@aiwwa píše:
Tak fajn, třeba máš sexu dost, nešťastná taky nejsi. Jsi jen zlá. Jinak nechápu tvoje komenty v týhle diskuzi.
Co je na tom k chápání? Někteří lidé jsou prostě svině. ![]()
@KalamityJohn píše:
Co je na tom k chápání? Někteří lidé jsou prostě svině.
@KalamityJohn píše:
Co je na tom k chápání? Někteří lidé jsou prostě svině.
Viď. Třeba ti, co se baví na cizí účet tím, že z někoho udělají blbce. A pěkně to schováme za rádoby aprílový žertík. To je ale legranda ![]()
@aiwwa píše:![]()
u vás se taky drží apríl?
Jj, ale já na to moc nedržím. ![]()
@terien píše:
To jsou přesně ty „vtípky“, které mi přijdou nebetyčně trapné. Sranda k popukání
Tady výjimečně souhlasím. ![]()