Do jara 2019 za kočku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 17:49
Do jara 2019 za kocku

Ahoj holky, dnes to na me nejak padlo pri pohledu do zrcadla :( Tri deti, hektickej zivot, zadnej cas na sebe a 35. narozeniny za hrbem. Koukam na to mekky telo, strie na brise, unaveny oci a plet a zuby lehce do zluta a rikam si, kdy?! Kdy jsem na sebe hodila bobek? Rozdil v te holce pred detma a ted je markantni…predtim smrnc baba s jiskrou a peknym telem, ted unavena mamina nic moc tvaru. Na vaze je to rozdil cca 8-9 kg, ale pevnost v trapu. Unava ze zivota jde videt i na povrchu..doma binec, co odrazi binec uvnitr me, sex na prd, uspokojeni nulovy..JJ panevni dno neni co bylo a tak je vsechno pryc..Nejak chci a citim, ze musim udelat zmenu a ze to nepocka, ze uz musim zacit dnes. Vecer si skocim koupit blok, kde bude psat, o sve ceste za telem a i jinou dusi (mozna budu psat i sem, jako do blogu). Potrebuju systematicky pristup k sobe, detem, domacnosti, zivotu..potrebuju odrazove mustky, vize, plany, cile. Potrebuju to jako sul. Do jara bude vsechno jinak a dnes jdu na jinou cestu, kdo chce, tak sledujte, co delam a jak..Odpovidat moc nebudu, se tremi detmi fakt neni casu nazbyt, ale budu sem chodit a prispivat..PS: dokazu to! Zitra napisu zakladni info

Reakce:

lennkaa
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 17.10.18 17:52

:palec: drzim palce

Lenka_Hal
Kelišová 5369 příspěvků 17.10.18 18:03

Radila bych nekoukat na to jako na zavod…do jara budu krasna. Musis se naucit mit rada ten proces. Zaklad je dobra strava, pohyb a pohyb, pokud mozno na cerstvem vzduchu, protoze to pomaha s tou psychickou unavou nejlip. Presne tady nejvic plati cesta je cil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 18:09

@Lenka_Hal :kytka: Pokusim se, uz toho bylo vseho dost.

7.straka
Stálice 87 příspěvků 17.10.18 18:15

Zkus třicetidenní výzvu, přišlo mi, že docela umí cvičení na doma i jídelníčky.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7634 příspěvků 17.10.18 18:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes to na me nejak padlo pri pohledu do zrcadla :( Tri deti, hektickej zivot, zadnej cas na sebe a 35. narozeniny za hrbem. Koukam na to mekky telo, strie na brise, unaveny oci a plet a zuby lehce do zluta a rikam si, kdy?! Kdy jsem na sebe hodila bobek? Rozdil v te holce pred detma a ted je markantni…predtim smrnc baba s jiskrou a peknym telem, ted unavena mamina nic moc tvaru. Na vaze je to rozdil cca 8-9 kg, ale pevnost v trapu. Unava ze zivota jde videt i na povrchu..doma binec, co odrazi binec uvnitr me, sex na prd, uspokojeni nulovy..JJ panevni dno neni co bylo a tak je vsechno pryc..Nejak chci a citim, ze musim udelat zmenu a ze to nepocka, ze uz musim zacit dnes. Vecer si skocim koupit blok, kde bude psat, o sve ceste za telem a i jinou dusi (mozna budu psat i sem, jako do blogu). Potrebuju systematicky pristup k sobe, detem, domacnosti, zivotu..potrebuju odrazove mustky, vize, plany, cile. Potrebuju to jako sul. Do jara bude vsechno jinak a dnes jdu na jinou cestu, kdo chce, tak sledujte, co delam a jak..Odpovidat moc nebudu, se tremi detmi fakt neni casu nazbyt, ale budu sem chodit a prispivat..PS: dokazu to! Zitra napisu zakladni info

Moc držím palce. Já začala loni. Podívala jsem se na fotky z Vánoc a bylo mi moc ouvej, tlustá holka, co se sama za sebe styděla a stáhla se do sebe. Co s tělem udělají dvě těhotenství za sebou + stresy ze školy.
Začala jsem také hned, v lednu mě přítel požádal o ruku a my se dohodli na svatbě v červnu. A tak jsem začala hubnout. Dala jsem do svatby dolů 10kg, pak jsem dala dalších 5kg. Před sebou mám ještě takových 10kg a budu spokojená, ideálně ale 15kg abych byla na váze před dětma.

Novoroční předsevzetí jsem měla co rok to 10kg a rozvržené právě na 3 roky, abych těch 30kg dala dolů. ted si říkám, že by to mohlo jít i za dva, tj příští rok už být zase kočka :lol:

Nejhorší je, že já samu sebe nevidím tak tlustě, jako vypadám na fotkách :zed:

Takže moooc držím palce - jsem ve stejném moodu :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7634 příspěvků 17.10.18 18:31

Jo a koupila jsem si tuhle knihu a je úúúžasná. Přečetla jsem ji za dva večery i s dětma za zády. Je moc inspirativní :palec:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33347 příspěvků 10 inzerátů 17.10.18 21:02

:kytka: Držím palce, zejména v tom,aby ses naučila mít sebe sama ráda. Dbát o sebe je vždy potřeba, ale na druhé straně je potřeba se naučit nějak stárnout s grácií… no jde to těžko. :oops: Ale určitě budu sledovat. :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 07:35

@chs.jasmin dekuju za sdileni pribehu a smekam pomyslny klobouk. Chce to nesejit z cesty a kdyz ano, rychle se zase vratit. To musi byt radost, dosahnout sveho cile, ze?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 07:37

@Tiger-lily dekuju. Starnuti se nebojim, necekam, ze budu vypadat na dvacet, nebo lip jak ve dvaceti, ja chci vypadat dobre v 35 ;-) A pak dobre na ten vek..V tom kolotoci kolem deti jsem jen zapomnela, ze jsem :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 07:43
Prvotni info

Vaha 76,3. Pas 82cm, zadek 107 a stehno 64. Blok koupeny, udaje zapsany. Jidlo pres kaloricke tabulky a to by bylo, aby to neslo. Pohyb zatim opatrne..mam problem s koleny, takze spouata cardia a poskoku nebude uplne moje cesta..Nabizi se kalanetika, jednou tydne chodim na latinskoamericke tance. Plavani, dlouha, svizna chuze..S tipy klidne sem. PS: jestli jste se nekdo taky odhodlal, tak jedine dobre, muzeme si pomahat, nebo muzeme jen nakukovat jak to jde..Vahu a miry budu aktualizovat kazdy tyden :kytka:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 18.10.18 07:58

Pteji at se ti dari, at ti tvuj elan vydrzi a zdarne prekonas vsechny nastrahy a neprijemnosti (nemoc, spatny den apod.)…jen jeste rada: Netlac prilis na pilu, abys neskoncila driv, nez ocekavas ;) a aby ti to zustalo, mela bys to brat jako zivotni styl ne jako akci, ktera skonci a vse se vrati jak bylo driv ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >