Do kdy jste cestovaly v těhotenství?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6100
20.7.15 12:49
@Moise píše:
@berusa.m Tak tos měla štěstí :mrgreen: :mrgreen: Co vím, tak po 32tt nepojišťuje na úkony související s těhotenstvím nikdo :think:

Taky myslim, že nikdo, teď jsem to dost hledala. Jinak bych klidně trajdala taky furt. Přítel má dovolenou ještě v srpnu, ale to už budu přes 32, takže jedině ČR.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5185
20.7.15 12:53
@Moise píše:
@berusa.m Tak tos měla štěstí :mrgreen: :mrgreen: Co vím, tak po 32tt nepojišťuje na úkony související s těhotenstvím nikdo :think:

To asi jo. Ale přiznávám, že jsem nad tím takto vůbec neuvažovala. Prostě jsem jela. Tím že jednou ročně uzavřeme pojistku na celý rok, už takové věci neřeším.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4624
20.7.15 13:08

@Monyszek Jezdila jsem do 38.tt, sice tě nepojistí, ale já si zase říkala, že bych stihla dojet za hranice, protože jsem teda nepředpokládala, že do 4 hodin porodím ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2390
20.7.15 13:10

Jela bych, vždyť i tam jsou nemocnice :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6100
20.7.15 13:18
@kissi píše:
Jela bych, vždyť i tam jsou nemocnice :)

Nemocnice jo, ale je na zvážení, jestli se ti to chce cálovat pak. :mrgreen: Mě ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4984
20.7.15 13:20

Pred ctyrmi roky jsem byla v cca 35-36tt na dovolene po cesku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
20.7.15 13:27
@Philippe píše:
@Monyszek Jezdila jsem do 38.tt, sice tě nepojistí, ale já si zase říkala, že bych stihla dojet za hranice, protože jsem teda nepředpokládala, že do 4 hodin porodím ;)

spis jde o akutbi lomplilace- nehoda, k tomu se prida nutne reseni a ukonceni tehotenstvi. ale v ramci eu tp resi europojisteni z cr. platis kejich poplatky plus prevoz. ale teoreticky takovy vrtulnil do cr muze vyjit na balik

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6100
20.7.15 13:29
@Lama Lama píše:
spis jde o akutbi lomplilace- nehoda, k tomu se prida nutne reseni a ukonceni tehotenstvi. ale v ramci eu tp resi europojisteni z cr. platis kejich poplatky plus prevoz. ale teoreticky takovy vrtulnil do cr muze vyjit na balik

A hlavně bys to platila dvojmo, protože je pak ve hře ještě to předčasně narozené dítě. Já tu teda nechci nikoho strašit, ale pro mě je to prostě důvod zůstat v čr. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
20.7.15 13:35
@Boudová píše:
A hlavně bys to platila dvojmo, protože je pak ve hře ještě to předčasně narozené dítě. Já tu teda nechci nikoho strašit, ale pro mě je to prostě důvod zůstat v čr. :)

ale houbelec bys platila dvojmo. prevazeli by vas spolu. pece e v eu hrazena z pojisteni v cr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6100
20.7.15 13:40
@Lama Lama píše:
ale houbelec bys platila dvojmo. prevazeli by vas spolu. pece e v eu hrazena z pojisteni v cr.

Převoz možná, ale pochybuju, že by hradily všechny úkony spojené s porodem a nedonošeným mimčem, ale stálo by za to to někde zjistit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
20.7.15 13:44
@Boudová píše:
Převoz možná, ale pochybuju, že by hradily všechny úkony spojené s porodem a nedonošeným mimčem, ale stálo by za to to někde zjistit.

hradili

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
20.7.15 13:45

Prave jen ten prevoz by nehradila. a zadne planpvane a preventivni vykony.
akutni peci hradi komplet

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56316
20.7.15 13:49

@Lama Lama v rámci europojištění ČR uhradí porod jen do té výše, kolik by stál u nás, rozdíl si musí hradit pojištěný sám. Alespoň tak to bylo, když jsem to zjišťovala, ale už je to pár let zpět, mohlo se něco změnit.
Ale ono tady nejde jen o porod, ale jak jsi psala, akutní komplikace.
My jezdíme přes zimu na celý den do akvaparku za hranice a taky se všichni diví, proč na ten jeden den si děláme pojištění - tam jsem kamarádovi, co měl blbé kecy (jakoby to platil nebo co 8o ) říkala, že až mi tam kluk uklouzne, zlomí si nohu, tak ho zcela jistě naložím do auta, půlhodiny ho povezu za hranice, abych tam si zavolala sanitku. Za to mi těch 50 Kč fakt nestojí :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4624
20.7.15 13:51

@Lama Lama To jo, ale tak to se může stát i když se nabouráme jako rodina a nebudeme nějak extra připojištění. Já myslela, že zakladatelka se ptá kvůli porodu a ne kvůli nehodě. Já se tedy rozhodovala takto - kdyby to náhodou začlo, tak dojedeme za hranice. A když nestihneme, tak bohužel když tak zaplatíme.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
20.7.15 14:03
@Moise píše:
@Lama Lama v rámci europojištění ČR uhradí porod jen do té výše, kolik by stál u nás, rozdíl si musí hradit pojištěný sám. Alespoň tak to bylo, když jsem to zjišťovala, ale už je to pár let zpět, mohlo zmenit

ne neni to tal a ani nildy, co plati eutlropojisteni, to tak nokdy nebylo. hradit to, co je hrazeno mistnim, mysleno pojistencum v danem state. pokud nekec ma placenej pprod? bude ho mit placenej tam taoy. pokd nemec zaplati 15 e regulacni poplatel za den, zaplatis taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty