Dobrý pediatr na Vysočině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 12:46
Dobrý pediatr - Vysočina

Ahoj holky,

sháním dobrého pediatra, ideálně v Havlíčkově Brodě, Jihlavě a okolí. Současná doktorka byla v pohodě do té doby, než přišla řeč na očkování. Od té doby mě pokaždý straší, ryje do mě a fakt na to nejsem zvědavá. Je mi jasný, že doktora, který je proti očkování neseženu (ani nechci), stačí mi, když bude respektovat můj názor a bude otevřený diskuzi.

Díky moc za případné tipy :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zdenaco91
Povídálka 13 příspěvků 07.02.18 13:34

Za sebe mohu doporučit doktorku Zachovou, ordinaci ma v Humpolci a Vetrnem Jenikove

kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 07.02.18 13:43

Nevim jestli bydlis spis u Brodu nebo u Jihlavy, ale pokud Brod tak se ti vyplati doktorka Katerina Simkova z Ledce nad Sazavou, je skvela. Moc hodna a mluvit se s ni da.

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 13:51

Díky holky :)

@kacenka.sks Jj, jsem od Brodu :)

kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 07.02.18 14:43

@Patie no tak to mas 25 minut jizdy, to jeste jde. Ona je fakt moc fajn, ordinaci ma ve zdravotnim stredisku, jestli to tam trochu znas a nove pacienty bere. A sestra je taky super.

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 15:30

@kacenka.sks Jj, do tý půl hodinky se to dá. Já bych jí ještě určitě zavolala a vysvětlila jí spojí situaci - se současnou doktorkou jsem to neudělala a teď jsme věčně v sobě :)

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 07.02.18 15:30

@kacenka.sks A s očkováním konkrétně nevíš?

marijenka
Kecalka 172 příspěvků 18.02.18 13:45

V brodě doporucuji Koranovou, take jsme odlozili ockovani a naprosto v pohodě, snazi se delat i homeopatii.

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 14:29

@marijenka Dekuji, ja na ni dostala nahodou tip minuly tyden, ale do leta nenabira :?

kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 19.02.18 20:54

@Patie ja myslim, ze se domluvite kdyz ji to reknes na rovinu, ze bys to rada odlozila, ale ze urcite ockovat chces, tak jo. Je fakt super ochotna, sestra to same a maji krasny pristup k detem

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 21:08

@kacenka.sks No já právě nechci odkládat, ale neočkovat vůbec.

kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 20.02.18 14:56

@Patie aha :-) no myslim, ze to bude respektovat, ale v tomhle pripade.bych ji to rekla hned pri prijmu. Ja posouvala ockovani a to o hodne a problem nebyl.

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 20.02.18 16:19

@kacenka.sks V pohode, dnes jsem u ni byla a respektuje to. Ja nadhodila argumenty proti, ona pro, posle mi nejaky materialy a studie ohledne hliniku atd., ale necha to na mehamburger. Doslova rekla, ze ji v pripade neockovani jen podepisu papir a pojedeme dal. Takze super, dekuju moc za tip :hug:

kacenka.sks
Kecalka 461 příspěvků 21.02.18 14:47

@Patie super, jsem rada, ze jsem pomohla :-)

MaMiPe
Kecalka 291 příspěvků 09.05.18 11:21

@Patie Můžu se zeptat, ke komu jsi chodila?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >