Dokážete se naučit 15 stran textu za noc

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2927
28.8.18 20:56

3× po pěti stránkách to už nezní tak špatně ne? :) tak nazpamět asi úplně ne,ale minimálně zhruba jo…já se vždy učila po částech,pak si dala pauzu třeba 30 minut a jela dál…a šlo to vždy,ovšem musela jsem tomu rozumět

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
28.8.18 22:34

Zavidim vsem, kteri se nauci v rekordnim case (znam jich hodne).
Nepatrim do te skupiny, potrebuji moc casu :oops: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6445
28.8.18 22:57

Tak zalezi co na tech 15ti stranach je, text vylozene nazpamet bych nezvladla. Za noc se daji zopakovat cela skripta, ale musim tomu rozumet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35447
28.8.18 23:54

Kdyz se da naucit interna za mesic (nekolik tlustych knih), 15 stranek za noc nemuze byt velky problem. Uplne nazpamet mi to nikdy neslo, ale pokud je to text srozumitelny a pochopitelny, jeste bych se i cast noci vyspala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2427
29.8.18 09:27

@Kelsey Protože je rozdíl učit se nazpaměť (to trvá dlouho) a učit se logicky (to je hned).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15011
29.8.18 19:51
@Jahru píše:
Za noc se dají zvládnou dvoje skripta o 100 stranách :mrgreen: Pravda, chtělo to hóóódně kafe :lol:

To jsi hodně inteligentní. To by se mi nepodařilo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15659
29.8.18 19:53

Ale jo… naučit se přes pět set otázek na zkoušky jsem dala za týden. To těm patnácti stranám denně odpovídá. Plus do toho chodit do práce a domácnost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze