Dokážete se naučit 15 stran textu za noc
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
3× po pěti stránkách to už nezní tak špatně ne?
tak nazpamět asi úplně ne,ale minimálně zhruba jo…já se vždy učila po částech,pak si dala pauzu třeba 30 minut a jela dál…a šlo to vždy,ovšem musela jsem tomu rozumět
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zavidim vsem, kteri se nauci v rekordnim case (znam jich hodne).
Nepatrim do te skupiny, potrebuji moc casu
.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak zalezi co na tech 15ti stranach je, text vylozene nazpamet bych nezvladla. Za noc se daji zopakovat cela skripta, ale musim tomu rozumet.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Kdyz se da naucit interna za mesic (nekolik tlustych knih), 15 stranek za noc nemuze byt velky problem. Uplne nazpamet mi to nikdy neslo, ale pokud je to text srozumitelny a pochopitelny, jeste bych se i cast noci vyspala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kelsey Protože je rozdíl učit se nazpaměť (to trvá dlouho) a učit se logicky (to je hned).
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Jahru píše:
Za noc se dají zvládnou dvoje skripta o 100 stranáchPravda, chtělo to hóóódně kafe
To jsi hodně inteligentní. To by se mi nepodařilo
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ale jo… naučit se přes pět set otázek na zkoušky jsem dala za týden. To těm patnácti stranám denně odpovídá. Plus do toho chodit do práce a domácnost.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit