Dokdy požádat o neplacené volno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 12:59
dokdy požádat o NV?

Ahoj, potřebovala bych poradit dokdy před koncem RD do 3 let věku dítěte požádat o neplacené volno do 3,5 let věku dítěte. Personalistka mi řekla, že stačí 3 měsíce, ale už mě párkrát špatně navedla a na netu jsem našla údaj 6 měsíců, tak bych byla ráda, kdyby mi někdo přesně poradil. Děkuji mockrát a přeji hezký den :)

Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 12.09.18 17:21

Ahoj, řekla bych, že je to na domluvě se zaměstnavatelem. Já žádala po dohodě cca 14 dní před skončením RD.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >