Doporučte noční světýlko

5.11.20 22:38

Doporučte noční světýlko

Zdravím všechny,
potřebuji do ložnice pro syna noční světlo aby trefil na nočník. JENŽE v místě, kde je nočník, není zásuvka, takže potřebuji nejlépe světýlko na baterky. Koupila jsem na bonami takový měsíček, který by byl v pohodě, kdyby nám po 2 měsících nezačal blikat…
Dát nočník k zásuvce se mi moc nechce, páč je vedle dveří a to by nemuselo dopadnout dobře…
Má pro mě někdo ověřený tip na světýlko, které by můj problém vyřešilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1855
6.11.20 00:04

My koupili do oby světla žárovku s ovladačem na přepínání světel.. Cca 250kc koupi se i v marketu… Bliká, nebo svítí, je tam asi 15barev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1496
6.11.20 01:05

My máme z Lidlu tyto světýlka a super. Jsou dotyková a mají automatické zhasnutí. Takže ikdyž se zapomenou vypnout, po nějakém čase (tuším po 10 min) se vypnou sami. Slon svítí modře, myš oranžově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
6.11.20 05:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 08:01

@Zvejka.lucik Krásné ráno. Na to světýlko co bliká se klidně rád kouknu určitě půjde opravit. Jinak ty světla na baterie tak nějak všechny vpohode jen je do toho lepsi dát nabíjecí baterie o dost velká úspora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 08:02

PS. Jinak nebylo by lepší si nechat přidělat jednu zásuvku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 13:50

@JiříkMazlík Syn má zatím postýlku a i ten nočník u nás v ložnici. Pokojíček mu teprve chystáme…
To byste byl hrozně hodný, kdybyste nám na to mrknul :srdce: Napíšu vám zprávu a domluvíme se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18717
13.11.20 13:00
@Zvejka.lucik píše:
Zdravím všechny,
potřebuji do ložnice pro syna noční světlo aby trefil na nočník. JENŽE v místě, kde je nočník, není zásuvka, takže potřebuji nejlépe světýlko na baterky. Koupila jsem na bonami takový měsíček, který by byl v pohodě, kdyby nám po 2 měsících nezačal blikat…
Dát nočník k zásuvce se mi moc nechce, páč je vedle dveří a to by nemuselo dopadnout dobře…
Má pro mě někdo ověřený tip na světýlko, které by můj problém vyřešilo?

ano! peckovní je promítač noční oblohy z Lidlu (kolem 300) já při tom kojím, uspávám a samo se to pak vypne, starší děti si dotykem zapnou, když jdou v noci na záchod, máme dvě a velká spokojenost!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama