Doprovod na kroužky - za kolik?

29
11.9.13 09:41

Doprovod na kroužky - za kolik?

Potřebovala bych najít nějakou maminku z okolí, která by mi vodila dceru na kroužky (asi 2× týdně). Přemýšlela jsem, že bych dala do MŠ inzerát. Nejdřív se chci zeptat kolik se asi tak platí. šlo by o vyzvednutí dcery ze školy/domu a dovedení do kroužku a odvedení zase zpět, čekat tam nemusí, ale samozřejmě, že může a je to asi 10 min z našeho domu. Kolik se tak běžně v Praze platí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63715
11.9.13 09:44

100-200 kč zahodinu :think: vzhledem k tomu, že tam buď bude celou dobu, nebo bude na tu dobu omezená, nabídla bych tak 150 kč za hodinu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
11.9.13 09:54

Nejméně 100, ale záleží jestli to někdo bude chtít dělat. já osobně bych pod 150 za hodinu nešla a to že tam nemusí být bych v potaz nebrala. stejně jí to budeš muset zaplatit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7567
11.9.13 10:37

To jsou ale částky na smlouvu nebo na DPP, ne?
Kdyby to bylo na ruku, na černo, tak je to méně… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3476
11.9.13 10:45

Ahoj, já jsem takhle jednou měla brigádu, že jsem vyzvedávala mamince dceru ze školní družiny, potom jsem ji odvedla do kroužku a když jsem ji měla vyzvednout z kroužku, tak buď jsem tam čekala nebo si šla odskočit a po kroužku ji potom odvedla k rodičům do práce nebo i někdy si ji rodič vyzvedl v kroužku. Měla jsem to od pondělí do čtvrtka v odpoledních hodinách a měsíčně jsem dostávala 1000,–

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
19.9.14 09:32

Ve škole to není až tak drahé na pololetí :mrgreen: chtějí 500kč :D za každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
19.9.14 09:44

Hmm tak to se ten kroužek ve finále pěkně prodraží, co? My taky kroužky nestíháme, pracujeme oba a pro předškoláky jsou ty kroužky opravdu brzy. Vyřešili jsme to tak, že syn chodí jen na kroužky v rámci školky. Chtěl fotbal, ale ten je 2× až 3× týdně od 15,30 a to by fakt nešlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat