Dostanu příspěvek na bydlení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fuldík
Povídálka 13 příspěvků 18.12.17 14:32
dostanu příspěvek na bydlení

Dostanu příspěvek když mám trvalé bydliště u rodičů, ale bydlím v podnájmu s přítelem a jsem na ÚP a přítel pracuje?

Přečtěte si článek: Příspěvek na bydlení 2018: Přehledně a jasně

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Halamka
Závislačka 3583 příspěvků 1 inzerát 18.12.17 14:33

Ne

Malike
Extra třída :D 11663 příspěvků 18.12.17 14:36

@Fuldík ne,především protože nemáš u přítele trvale..

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 18.12.17 14:40

Ne

giny52
Kecalka 297 příspěvků 18.12.17 14:42

Nechte si trvalé bydliště přepsat. Pokud byste měli nájemní smlouvu, tam vám to majitel dle zákona zakázat nemůže. Ale když se jedná od podnájemní smlouvu, pak k tomu nájemce právo vám to zakázat má. Zkusila bych si s nájemcem promluvit, že by vám to finančně pomohlo a on bude mít jistotu peněz každý měsíc. Trvalé bydliště samo o sobě jinak nic neznamená, také podnajímám byt a nemám důvod, aby si tam podnájemce nemohl trvalé bydliště zřídit…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62976 příspěvků 3 inzeráty 18.12.17 14:54

@giny52 No, i když tam budou mít trvalé bydliště, tak je jim to prd platné, protože k příspěvku na bydlení musí mít nájemní smlouvu, nikoliv podnájemní…

arinecka
Závislačka 4679 příspěvků 18.12.17 14:57

@Fuldík Ne, nedostaneš, musela bys tam mít trvalé bydliště a nájemní smlouvu. Jinak to nejde.

giny52
Kecalka 297 příspěvků 18.12.17 14:58

@j.a.n.i1 aha, to jsem nevěděla :? tak pak tedy hledat jiný byt…a nebo se podívat na hmotnou nouzi - doplatek na bydlení u něho to lze

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 18.12.17 15:03

@giny52 nebo hledat robotu místo jiného bytu :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62976 příspěvků 3 inzeráty 18.12.17 15:04
@luccifera píše:
@giny52 nebo hledat robotu místo jiného bytu :nevim:

Jo, viděla bych to stejně, chtějí bydlet s přítelem spolu, tak ať se koukají otáčet a ne abysme jim to platili my ostatní formou dávek.

giny52
Kecalka 297 příspěvků 18.12.17 15:05
@luccifera píše:
@giny52 nebo hledat robotu místo jiného bytu :nevim:

já mám pocit že zakladatelka měla diskuzi že je těhotná a hledala práci…jenomže kdo zaměstná těhotnou? A přítel práci má ale to na nájem určitě nestačí

cecilka01
Nováček 2 příspěvky 18.12.17 15:06

D :think:

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 18.12.17 15:08

@giny52 jn, to je prostě mazec, vždycky si připadám jak z Marsu, že jsem rodičovství plánovala až se smlouvou na neurčito, bydlením, dodělanou školou… 8o

giny52
Kecalka 297 příspěvků 18.12.17 15:12
@luccifera píše:
@giny52 jn, to je prostě mazec, vždycky si připadám jak z Marsu, že jsem rodičovství plánovala až se smlouvou na neurčito, bydlením, dodělanou školou… 8o

Myslím že se nemusí hned do ní navážet, ne všem se povede si život nalajnovat. A dítě je dar přeci za každých okolností :hug:

Včelička992
Závislačka 3354 příspěvků 18.12.17 15:13
@luccifera píše:
@giny52 jn, to je prostě mazec, vždycky si připadám jak z Marsu, že jsem rodičovství plánovala až se smlouvou na neurčito, bydlením, dodělanou školou… 8o

a kolikrat to tady jeste napises, medaily za to nechces? :roll: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >