duben 2009

Napsat příspěvek
Velikost písma:
50725
12.4.09 14:55

Oli, obrovská gratulace k prckovi!!! :D

No jo, to je fakt, že z těch pravidelných diskutérek už moc nezbývá… To už bude raz dva hotovo :lol: To všecko pořešíme během příštího týdne, ne? :wink:

Teda, dívám se, že kluci od Rosinky a holčičky od Ibri budou mít příští týden už měsíc, to je něco…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1037
12.4.09 15:11

teeeda, tady se to najednou rozrodilo!
holky, vsem vam mooc gratuluju!!

a teda pokud si muzu vybrat, ja bych s rozenim jeste dva tydny pockala.. :lol: :lol: :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
12.4.09 15:16

Fram, no jak myslíš, nutit tě nemůžem :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1037
12.4.09 15:18

:lol: :lol: :lol:
to je pravda.. a doufam, ze i mala si da nacas a nebude jineho nazoru.. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8671
12.4.09 16:35

Olivo-moc gratuluju k Honzíkovi. Je to pořádný kus chlapa,to si moc malých věciček neužijete. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65353
12.4.09 18:51

Holky,Vám všem a vašim rodinám a miminkům přeji krásné Velikonoce a hezky si je užijte :lol:
pááááá dnes už nebudu a zítra nevím ještě :D :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8671
12.4.09 19:09

Ahoj,
včera byl Žofii týden a já jsem zatížená na koupání tak dvě fotky z koupání: 

a z dneška na zahradě:

Uf,jsem to tu zahltila,zítra přinese Emě zajíc kolo,tak se těšim,doufám,že nám počasí vydrží.

Krásné Velikonoce!!!!!

Amber-tušim jsi se ptala,co na novorozeneckou vyrážku,u Apolináře radili černý čaj a nebo hypermagan(ten ale jen na tělíčko).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4425
12.4.09 19:37

Ahoj,

Všem novým maminkám moc gratuluju a omlouvám se, že nestíhám popřát každé zvlášť :oops: . Ale prostě nestíhám.

Amber: mě dr. radila na takové jako suché tvářičky dávat mateřské mléko. Tak jestli by to nepomohlo. Rozhodně se tím nic nezkazí :)

Daneček je většinou hodný, ale takhle v podvečer ho trápí ty prdíky. Včera řval tak, že jsem se z toho rozbrečela taky :roll:

Stanusko: krásné fotky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
12.4.09 19:56

Stani, super fotky… Jak tam Ema drsně levituje na plotě, ta je dobrá… Jak se tam dostala? :lol:

Hezké Velikonoce všem!!! http://www.celysvet.cz/…e/s11285.gif

Na mě už soused mával jalovcem, tak jsem mu řekla, že nebudu doma, ale prý chodí už o půl šesté :lol: No k nám se asi nedozvoní… :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50725
12.4.09 19:57

Aleesho, ty prdíky jsou teda potvory… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1446
12.4.09 21:21

Ahoj holky zlaté,

tak jsem doma!!!
Jsem strašně unavená tak jsme celý den prospali, všichni tři jsem spali skoro 5 a půl hodiny celé odpoledne 8) :lol: Teď se kluci válejí v posteli abych vám mohla napsat!

Všem děkuju za mílé gratulace :huban:

Až mi bude líp tak napíšu víc a pročtu si vás. ......... V pordce to bylo hrozné jsem totál nevyspaná,t ak musím nabrat síly! :( :wink:

http://www.pegi.sk/…_a_petko.jpg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6471
12.4.09 21:36

Krásné velikonoce všem
http://www.celysvet.cz/…le/s7224.gif

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6471
12.4.09 21:38

Stani fotečky nádherný a princezny jsou jak jinak kouzelný a taky mě zaujala Ema visící na plotě :lol:

Ody vítám zpět, holka odpočiň si a pak nám písni, co porod atd. to víš mi čekatelky jsme zvědavý :D a v porodnici ti to teda sluší, paráda, ani není poznat, že jsi rodila 8O

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14500
12.4.09 23:00

Stanu, krásný fotky! Ten kyblík se mi fakt líbí :) A černý čaj? No vidíš to, tak to třeba zkusím, ale musím říct, že dneska je ta vyrážka o moc lepší, tak uvidíme, co to udělá dál..

Aleesho, díky za tip s mateřským mlékem. Taky zní zajímavě. Zkusím namíchat čaj s mlékem a použiju :D Ne, dělám si srandu, uvidíme, co z toho zabere. Ale teď to snad zmizí samo.

Ody, vítej doma, tak konečně jste se dočkali a budeš mít klid :) Já si v porodce taky užila neklidu, buď tam lezly a otravovaly sestry, nebo řvaly děti spolubydlících.. No doma je to úplně o něčem jiném.

Taky přeju krásný velikonoce, ať jsou ušetřeny vaše zadnice :) Moje mamka už se těší, jak za rok vezme Radimka a půjdou spolu na koledu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4020
12.4.09 23:16

Holky, absolutne nic nestiham, zase mi kluci rvou…ted' uz i venku v kocarku :((((jsem totalne na dne..
Evicka mi poslala fotku kluku, tak jsem ji dala na rodinu, jsou uz velci!!a vypadaji stejne )sranda.Akorat maji brutalne na telickach napsano „A“ a „B“..teda…jak kuratka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová