Dudlík - předčasně narozená dvojčata

Anonymní
22.12.19 08:49

Dudlík - předčasně narozené dvojčata

Dobrý den, mám dvojčata narozená předčasně, je jim 6 měsíců bio a 4 korigo.
Teď máme dudlíky 0-6 měsíců a chci se zeptat, zda jim můžu dát dudlíky 6+, když mají jakoby teprve 4 měsíce, protože se narodili o ty dva dříve. Je to asi blbý dotaz, ale nechci nic zanedbat, aby pak třeba nedej bože jim špatně rostly zuby nebo tak.
Blbé komentáře si prosím odpusťte, jsem mladá maminka a mám jen strach o své děti :)
Dík ty odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

757
22.12.19 08:59

Pokud jim budou dudlik vyhovovat. Tak v tom. nevidim problém, pokud vím tak je to jen o velikosti dudliku, o zoubky se nemusíš bát. Zkus jestli budou dvojčátkum vyhovovat větší a pokud ano, není co řešit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
22.12.19 09:17

Nas syn se narodil 32+1 a vše jsem v takových chvílích řešila dle korigovaného věku, tzn. pro tebe 4 měsíce… ale nas syn ve spojitosti s dudlikem byl nespolupracujici… zkoušeli jsme drahé/levné/různé materiály/ různá velikost a vše plival velmi daleko… tak třeba budete mít větší úspěch bez nutnosti pokus/omyl :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 09:31

Mám taky nedonosena dvojčata.. větší dudlik jsme dávali, když bylo vidět, že ten stávající je malý, Nevím jak to lépe popsat, prostě to bylo vidět :D můžete zkusit koupit větší a uvidíte, jestli ho dítě přijme nebo na něj ještě bude velký.. ale my jsme tedy měli všechno delší dobu.. třeba teď ve 3 letech mají ještě oblečení 18-24 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7201
22.12.19 10:07

Moje deti mely dudliky 0-6 mesicu mnohem dele, nez toho pul roku a to byly narozene v terminu a byly spis vetsi. To nejmladsi melo ten maly dudlik dokonce do 11 mesicu, kdy s dudlikem skoncilo, protoze ten vetsi uplne odmitalo. Zuby a skus maji vsichni v poradku.
Mas nejaky jiny duvod jim davat vetsi dudliky krome toho, ze je jim pul roku? Podle me je to orientacni a nic nezkazis ani kdyz jim nechas ty mensi, ani kdyz jim das ty vetsi. Zkus, jestli je vubec budou chtit. Treba je budou plivat a budes mit vyreseno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama