Dvouleta odmítá jídlo, chce pouze mlicko (MM)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
238
21.10.21 20:35

Dvouleta odmítá jídlo, chce pouze mlicko (MM)

Mám dvouletou cacorku a ta chce jen mlíčko. Jidlo spíš ochutná, sní 3 sousta a chce mlíčko. Snažila jsem se jí přes den mlíčko nedat, ale pak jsem ji zas měla celou noc na prsu… Jak ji nenásilně přesměrovat na klasické jídlo?

Prospívá velmi dobře, možná má spíše víc kg než by měla mít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
676
21.10.21 20:38

Utnout kojení, bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27100
21.10.21 20:42

Přestat kojit nebo to kojeni důsledně omezit treba ráno a před spaním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.21 20:44

No, i kdyz jsem se po druhym roce se synem domluvila na kojeni hlavne na spani a az po jidle, tak stejne se mlekem dojedl pres noc a pres den jedl spatne. Pak jsem otehotnela a mam malo mleka a ted se probouzi se slovy, co budeme snidat. Ale ja bych ho na silu neodstavila, proste bych cekala. Takhle se to tak trochu vyresilo za me.

• Citovat
  • Nahlásit
23866
21.10.21 21:03

Dvouleté dítě celou noc na prsu? 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27100
21.10.21 21:12

Já mám několik kamarádek, které kojily dvouleté dítě. Nicméně ani jedna ze sebe nenechala dělat dudlíka.
Kojily maximálně ráno a před spaním, jindy proste prso nedaly. :nevim: Děti jim jedly normalne. Je to o nastavení hranic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2136
21.10.21 21:16

Utnula jsem kojení přes den, domluvily jsme se na kojení jen na spaní a začala jist lépe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16016
21.10.21 21:31

Kdyz utnes kojeni, ma to dve varianty.
Bud ti zacne jist vic, nebo naopak nebude jist nic.
Osobne bych se toho druheho docela bala.

Od tebe z talire nechce? Do ruky, do svoji misky, jist sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
21.10.21 21:51

@Lucie_Sx ona si vezme vždy, ale max pár soust, chce vždy na svůj talířek, vidličku musí mít jako my, alle párkrát kousne a už si s tím jen hraje nebo odejde a čeká až dojime my…

Pokud to není jogurt nebo polévka, tak ať si i rukama klidně jí, hlavně, že něco sní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 05:56

Utnout kojení úplně. Nebo dopadnes jak jedna moje známá která kojí ještě 6 leté dítě.

• Citovat
  • Nahlásit
717
22.10.21 07:25
@Anonymní píše:
Utnout kojení úplně. Nebo dopadnes jak jedna moje známá která kojí ještě 6 leté dítě.

Kocko, dite nemusis prestat kojit ve dvou letech, abys ho nekojila do sesti. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
853
22.10.21 08:26

Dvouleté dítě bych nakojila max. před spaním. Tím by to skončilo. Není to miminko, aby se celou noc kojilo, nebo mělo kojení jako hlavní zdroj jídla (mimo nemoci). To, že kojíš, neznamená, že musíš podléhat všem rozmarům dítěte v tomto směru :nevim: Máš dvě možnosti, buď počkáš, až k tomu dojde dítě samo, nebo omez kojení a ona jíst bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16016
22.10.21 08:30
@Zlatývoči píše:
Dvouleté dítě bych nakojila max. před spaním. Tím by to skončilo. Není to miminko, aby se celou noc kojilo, nebo mělo kojení jako hlavní zdroj jídla (mimo nemoci). To, že kojíš, neznamená, že musíš podléhat všem rozmarům dítěte v tomto směru :nevim: Máš dvě možnosti, buď počkáš, až k tomu dojde dítě samo, nebo omez kojení a ona jíst bude :) .

Nemusi :nevim:. Je tu dost diskuzi, kdy dite jist nezacalo a byl prusvih.
Asi bych na miste zakladatelky jeste tak pul roku pockala, jestli se lip rozji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
853
22.10.21 08:40
@Lucie_Sx píše:
Nemusi :nevim:. Je tu dost diskuzi, kdy dite jist nezacalo a byl prusvih.
Asi bych na miste zakladatelky jeste tak pul roku pockala, jestli se lip rozji.

Neznám zdravé dvouleté dítě, které by bylo kvůli omezení kojení v průšvihu kvůli nejezení. Znám děti jedlíky i nejedlíky, ovšem nezávisle na kojení. Ale samozřejmě nepopírám, že je to možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat