Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Eugiinka píše:
koukám jako jojo, to jsem ještě neslyšela, ani mě to nenapadlo
je to tak, sama jsem to zažila a byl to hnus, akorát mě to trápilo až v pozdějším věku. Nebo že bych si to jenom nepamatovala? Každopádně to stojí za úvahu.
@Eugiinka píše:
koukám jako jojo, to jsem ještě neslyšela, ani mě to nenapadlo
to mame na nocnim poradku:-))me pry jako malou taky hrozne boleli..
@lys píše:
je to tak, sama jsem to zažila a byl to hnus, akorát mě to trápilo až v pozdějším věku. Nebo že bych si to jenom nepamatovala? Každopádně to stojí za úvahu.
mě se teda malej vždy vzbudil, chtěl mléko, vypil a spal dál
ale bylo to kolikrát za noc a dost náročný…
ale tohle jsem nevěděla, jak a čím se to maže?? to jako brní nohy??
@Brambůrka10 píše:
to mame na nocnim poradku:-))me pry jako malou taky hrozne boleli..
a čím to mažeš takovýmu prckovi? Já pamatuju, že máti mi matlala nohy akorát Alpou a pak se mnou procourala noci po bytě, abych to rozchodila, na radu doktorky.
Proste boli a nekdy jsou az krece, ja mazu chladivym gelem, kdyz nemam, tak obyc kremem a staci to, pak usne..
Vyskoušej se zeptat u neurologa malího budili noční děsy a pomohla nýám B6… ![]()
Přesně takhle se mii budila dcera po očkování proti MMR…do 15 měsíce zlaté dítě co spalo celou noc, od očkování katastrofa..