Ekologická domácnost

Napsat příspěvek
Velikost písma:
19651
8.5.19 13:43

@Pandulka zkus treba tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pandulka
8.5.19 14:10

Holky díky za doporučení skupi. Kouknu tam :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2
16.4.21 21:44

Bezobalové prodejny

Dobrý den,
Jsme žáci střední filmové školy ve Zlíně (www.creativehill.cz) a účastníme se projektu Active Citizens společnosti Člověk v tísni.
Letošním tématem projektu je změna klimatu. My jsme se rozhodli zaměřit na odpady - konkrétně plastové obaly, kterých je nespočetně mnoho - jež má svůj podíl na globálním oteplování. Náš projekt jsme nazvali ECO BACK.
Pokud nakupujete v bezobalových prodejnách, moc bychom ocenili, kdybste vyplnili náš dotazník. Výsledky budou prospěšné pro další části našeho projektu.

Dotazník: https://docs.google.com/…caA/viewform

Mockrát děkujeme!
ECO BACK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
16.4.21 23:05

@ECO BACK Ten dotazník vyznívá tak trochu, že se ptáte jen lidí, kteří nakupují výhradně v bezobalu. Možná je trochu ambiciózní hledat reprezentativní vzorek takových lidí v české populaci.

U otázek na ano-ne byste možná měli přidat možnost „nevím“ - aspoň pokud je to opravdu určené i pro lidi, kteří třeba jen chtějí zmírnit svůj dopad na životní prostředí, ale nejsou vyloženě Zero waste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8049
17.4.21 05:59

@ECO BACK já ani nevím, jestli tady v širokým okolí nějaká vůbec je, natož abych tam ty předražený věci šel nakupovat jen proto, že jsem ušetřil trochu igelitu, jelikož papírový obaly se zrecykluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18444
17.4.21 07:59
@Cenarius píše:
@ECO BACK já ani nevím, jestli tady v širokým okolí nějaká vůbec je, natož abych tam ty předražený věci šel nakupovat jen proto, že jsem ušetřil trochu igelitu, jelikož papírový obaly se zrecykluji.

Tady v okolí nic bezobalovýho není. Kdysi jsem. nakupovala zdravou výživu v e- shopu a jednou jsem zkusila bezobalový. Bylo to o hodně dražší, to mě docela naštvalo. Plastu je teď všude strašně, ale na malým městě nemáme šanci krom pár základních věcí nakoupit bez plastových obalů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3919
17.4.21 17:09
@Cenarius píše:

„Pokud nakupujete v bezobalových prodejnách, moc bychom ocenili, kdybste vyplnili náš dotazník.“

Asi sis dobře nepřečetl zadání. :nevim: Taky když tu někdo pošle dotazník pro matky na mateřské dovolené, tak se nerozčiluju, že je jen pro matky na mateřské dovolené a ne pro mě… Prostě nejsi ve skupině respondentů, nemusíš být všude. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat