Elektronické houpačky/lehátko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 16:56
Elektronické houpačky/lehátko

Máme měsíční miminko udelala se mu tříselna kyla a ma conejmin plakat, od te doby place a špatně spi a zalika se čekáme na operaci. chtěla bych mu koupit Elektronické houpačky/lehátko a nevim jestli na baterky se vyplatí jestli neni lepší na elektriku poraďte prosím které je lepší a které dyl vydrží a jak vydrží bakterie nabyte a tak děkují

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 25.04.18 17:53

Doporucuji houpatko…vydrz uz nevim ale mala byla strašně v něm klidna. Sezenes i okolo 1500,–

Lenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 25.04.18 18:05

Ja mam FisherPrice

https://www. amazon. com/dp/B00CWN­3JU6/ref=asc_df_B00CWN3­JU65452242/?tag=hy­prod-20&creative=394997&cr­eativeASIN=B00CWN3J­U6&linkCode=df0&hva­did=198077878230&hvpos=1­o2&hvnetw=g&hvran­d=7565348394799421795&hv­pone=&hvptwo=&­hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=­&hvlocint=&hvloc­phy=9004690&hvtar­gid=pla-393840257708&th=1

za nas zcela genialni zalezitost, ted ma mala rok a skoro ctyri mesice a pouziva to porad, jen to ma jako kresilko na zemi.Jen nekdy kdyz se mi probudi moc brzo a ja potrebuju pripravit starsi ditka do skoly, tak ji tam dam a ona jak na me kouka, tak usne…uz to moc nehoupe, je tezka, ale libi se ji to a vim, ze nemuze vypadnout.

Lenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 25.04.18 18:07

Odkaz se mi nejak nezdaril, t=mel by stacit i jen nazev : Fisher-Price Space Saver Swing and Seat, Luv U Zoo

sluníčkoi
Kecalka 120 příspěvků 1 inzerát 25.04.18 19:24

Děkuji

Haňule022
Nováček 10 příspěvků 23.05.18 15:26
Vibracni lehatko

My jsme koupili vibtacni na baterky s tim ze je i trochu houpaci. Mame taky mesicni princeznu, ale nejak se nam tam nelibi (treba jen zatim) pry jsou vibrace dobry na prdiky, ale u nas zatim neuspesne. Kamaradka ho tez mela a byla naprosto spokojena-mala byla hrozne klidna a dokonce si tam i zdrimla. Ja cekam zda to u nas byla zbytecna investice nebo se ji zalibi :think: :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Návrat do reality: Matka Meghan je zpět doma, vystavuje dredy a nosí tepláky

Je to týden, co se matka Meghan Markle Doria Ragland jako jediná z rodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama