Reklama

3 měsíční syn, rotování v posteli, zavinovačka atd.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinekatuska1984
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 05:55
3 mesicni syn, rotovani v posteli...zavinovacka.atd

Syn mel 3 mes.
ma zavinovacku bo jungle(svazane ruce),doted jeste rychlozavinovacku. z ni se odkopal a je uz dlouhy, nevejde se do ni.
no a ted mam problem.
Bo jungle jsem nechala a zajryla ho span. dekou, kterou si odkopava a celou nic mi rotuje po posteli jak hodinky. co s tim?
chhci ho ucit davat do postylky,,ale to mi prijde momentalne na neho hodne.

v cem spavali vase deti kolem tech 3 mesicu? jenom jste zakryly deckou?
Dekuji.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10561 příspěvků 09.04.18 06:01

Spacak, rozhodne lepsi nez deka. Minimalne do roka, klidne i dele.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 09.04.18 06:34

Naše nejmladší jakékoli zamotání vždycky nesnášela, ze všeho se vykope a odkope, je jí jedno, lestli je studená jak led, prostě přikrytá spát nehodlá.. brzy jí budou dva roky a pořád to trvá :roll: to jsem asi moc nepotěšila :D dokud se vešla, tak jsem jí aspoň za studených nocí dávala spací pytel, ale vztekala se jak rarach

Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 06:43

Pytel mu dat nemuzu, ma svazane ruce.. :?

beruska9
Extra třída :D 10561 příspěvků 09.04.18 06:46

@katuska1984 : proc bys nemohla? Ja davala pytel a pres to zavinovacku, jen ze stran, nezakladala jsem spodek a v pohode :think: Nebo delaji i spacaky, kam se daji ty ruce primo zapnout dovnitr, ale edituji prispevek, vypada, ze jsou jen do 3 mesicu, ja mela male dite, tak to mam popletene, pouzivala jsem dele…I kdyz ruce jsem mu dovnitr nedavala, nesnasel to.

beruska9
Extra třída :D 10561 příspěvků 09.04.18 06:57

Proste das pytel (najdes takovy, aby mel vrsek pomerne na telo) a ruce prevazel pak :nevim:

Veny89
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 09.04.18 07:13

@katuska1984 zkus dát pytel v tom se nehne a ruce svázat plinkou, pokud vyhovují svázaný… Já malé jeste zastrkavam cípy peřinky pod matraci aby neměla vůbec žádnou šanci rotovat… Ze zavinky mi vždy vylezla a spala napříč… :mrgreen: :palec: teď už to nedělá… A ruce ani nesvazuji to by nespala a vztekala se… Svazovala jsem ji jen v porodce pak už to nešlo je moc šídlo… :mrgreen:

Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 07:23

On tema rukama tak haze..nohy taky…bude to šidlo…myslim ze jinak nez zavazany by nezaspal. nekdy mu staci svazat a uz se mu oci pretaceji

Tichošlápek
Echt Kelišová 9642 příspěvků 09.04.18 07:41

Starší do 6 měsíců v zavinovacce. Sice mu dole uz pak koukaly nohy, ale ruce měl napevno. Jinak nebyl schopny spát. Nohy jsem mu prekryla slabou dekou a tu napevno zacpala pod matraci - a měl smůlu frajer, ani se nehnul :mrgreen: když byl ještě větší, tak sem ho balila jak housenku do tetra osusky. Mladší spí od dvou měsíců ve spacim pytli, protože nesnese zavinuti na pevno.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 09.04.18 09:32

@katuska1984 Náš malý začal kolem 3 měsíců zavinovačku odmítat, nelíbilo se mu v ní, tak jsme ho nechali spát prostě v teplejším oblečení na volno. Taky se točil různě po postýlce, ale byl spokojený. Teď už začíná být tepleji, takže dítě klidně nech v teplejších dupačkách a pod dekou, s tím, že se z ní během noci odkope, takže ať má dostatečnou vrstvu oblečení a myslím, že bude spokojený.

Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 12:10

Ozivuji diskuzi.ten nas maly opicacek je poradne sidlo.
pres den spi asi 4× po 20-30min.kdyz se vzbudi je vyspinkany, spokojeny…vic nepotrebuje.
Nocni spanek ma cca od 29 do 7 hod.asi 4,5 x se ted budi na kojeni.
jak je venku teplo…je cely spoceny, protoze ma porad zavinku a zavinovacku na ruce…

jak spi vase, temer 4 mes. miminka? Dekuju

Příspěvek upraven 23.04.18 v 12:13

Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 12:11

@Pucalkovic Amina on potrebuje byt zavinuty :?

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 23.04.18 12:15

@katuska1984 tak zavinuj do bambusove osusky/velke plenky. Nase mala to taky potrebovala :-)

Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 23.04.18 12:21

@BaMaK jdu na to mrknout, dekuji

natyber
Kelišová 6009 příspěvků 23.04.18 12:29

Jj, když už to musí být tak ta plena bude lepší, v tom teple takhle zavinutý a ještě i zavinovačku, vždyť mu misí být horko a sama píšeš jak je zpocený :,(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama