Dudlík pro týdenní miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucius08
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 07.04.18 11:29
Dudlik pro týdenní miminko?

Jdu si k vám pro radu :(… Jaké máte vy zkušenosti s dudlíky u tak malého miminka? Chlapeček mi prospívá, mlíka mám až moc. Přes den mi spinká jenže v noci chce pořád něco žužlat, když mu dám prso, párkrát si cucne, pak spíš jen tak žužle, strká si ruce do pusy a pláče, vzteká se… Mám ještě jedno dítko takže to přes den nedospim, začínám mít pocit, že jsem nejhorší matka, že si nedokážu poradit :( v porodnici radili malíček do pusy ještě… Ale nemůže mi přece žužlat ruku celou noc :(

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 28 inzerátů 07.04.18 11:32

Zkus dudlík a uvidíš, my ho používali bez problémů. Ségry děti ho nechtěly.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 07.04.18 11:36

Měla jsem trochu problém pak se správným prisavanim, muselo se tomu věnovat víc pozornosti a nemilosrdně odpojovat, pokud chytil jen bradavku, ale jinak ok, klidně bych dala.
Nicméně u vás tipuju reflux a pálení žáhy, když už ani to prso nechce a pláče po kojení.

nozu
Extra třída :D 11048 příspěvků 07.04.18 11:38

Jé, to já nacpala mladšímu dudlík hned v porodnici. Jinak by to u nás bylo to samé. Byl exktrémní savec a potřeboval pořád dudlat. Určitě to zkus. Osvědčil se mi buď Mam v nejmenší velikosti a nebo kaučukový od Chicca také v mini velikosti. Nevím, jestli ho teda ještě dělají. je to už 11 let :-)

hapolda
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 07.04.18 11:45

Obe dcery dostali dudlik hned v porodnici. Starsi kojena do roku, mladsi 13 mesicu, stale dudla v noci a stale bezproblemu kojim, nerozumim odpurcum dudliku

dickys
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 07.04.18 11:49

Dcera měla dudlík už v porodnici a nic se nestalo, kojila se naprosto bez problémů.

beruska9
Extra třída :D 10158 příspěvků 07.04.18 11:53

Hele nikdy nevis…hodne pak strasi s problemy s kojenim, ja kvuli tomu vahala a nakonec dala asi ve 3 tydnech…nejlepsi vec, co jsem mohla udelat, syn byl presne z tech, co chteli dudlat furt…sam ho pak zacal odmitat s prvnim zubem kolem 8. mesice a kojila jsem temer 2 roky :nevim:

Azallea
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 07.04.18 11:55

Syn dostal dudlík už v porodnici hned první den co se narodil (rodila jsem císařem a dali mu ho na novorozeneckým). V porodnici měl nevím jakou značku, já mám MAM pro nejmenší a chce si žužlat jen na usnutí, pak ho vyplivuje. A s přisátím u kojení není problém. Zkoušela jsem i NUK pro novorozeňata, ale ten se mu nelíbí. Zkus, co bude tvému miminku vyhovovat.

Elen8
Extra třída :D 12952 příspěvků 07.04.18 12:24

Syn ma 6tydnu, dudlik ma a koji se v pohode. Mame canpol jiny nechce. Prvni jsem zkousela baby love z dm pro novorozence.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61000 příspěvků 3 inzeráty 07.04.18 12:26

@Lucius08 Před porodem jsem byla přesvědčená, jak dudlík nikdy… no starší ho dostal v autě cestou z porodnice, když se mohl zalknout řevem v autosedačce a mladší rovnou v porodnici. U staršího nebyl problém s kojením nikdy, odstavil se sám asi v 2,5 letech, mladší měla bojkot kolem 5 měsíce, ale zvládli jsme ho a nakonec jsem ji násilně odstavovala ve 3,5, kdy už to po 5,5 letech nebavilo mě. Jinak starší měl nejdřív nějaký hnusný kaučukový (byl v té krabici, co se dostávala v porodnici) a pak jsem koupila silikonové MAM a ty vyhovovaly oboum dětem

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 07.04.18 12:35

Syn dostal dudlika už v porodnici, nejradši měl ten nejmenší od MAM, s kojením žádné problémy a sám ho přestal úplně chtít kolem 5. měsíce. Ale já jsem nebyla protidudlikova, mela jsem ho v tašce do porodnice připravený.

kamcaKr
Kecalka 353 příspěvků 07.04.18 12:45

Ja v 6nedeli davala malicek. po uspani ho pustila…a pak dudlik.maly je 6m a kojime porad.ale bojkoty miva pekne 8)

pistamonta
Kecalka 360 příspěvků 07.04.18 12:55

Ahoj taky jsem davala dudlik hned v porodnici, nic nam to nezměnilo, mlika mam porad dost a stale kojim 13ty mesic ;) mala se sama vzdala dudliku v 7mesici od te doby ani neví jak ho dát do pusy.

Sleepy.Monkey
Kecalka 230 příspěvků 07.04.18 13:16

Náš prcek dostal dudlík už v porodnici. S kojením problém nebyl.
Teď mu bude 20 měsíců, přes den dudu nemá, jen na spaní.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 07.04.18 14:09

Děkuji moc! Jste zlaté. Poslala jsem manžela pro dudlika MAM, snad bude líp. Děkuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama