Epidural k porodu - rozhodně ano!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Vesmírná drůbež
1.9.21 10:19

@Meggiska No ten můj „pitomej“ porod, kde bych si ten epidurál fakt zasloužila, trval jen tři a půl hodiny. Ale asi jako u tebe, nekonal se proto, že jsem si krátce předtím píchla nízkomolekulární heparin. Jinak se dá epidurál i s ním.

  • Citovat
  • Upravit
21681
2.9.21 11:29

Tohle je tak strašně individuální, že nelze jednoznačně doporučit a naopak.

ale mám srovnání - 1. porod vyvolaný, nakonec skončil Epi a dva přirozené, bez jakéhokoliv zásahu a je to nebe a dudy.
1. porod strašné bolesti, druhý a třetí krásný zážitek bez poranění.
vpich po epi mě bolel ještě týden a nemohla jsem spát :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.24 23:06

Ahoj, epidural rozhodně NE! Je to svinstvo do těla. Já rodila úplně přirozenou cestou a zas tak hrozné to není. Je to příroda. Epidural může zanechat následky. Jak u matky, tak u dítěte. A za mě trochu sobeckost ( mamince to uleví, ale miminku může ublížit).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6381
9.12.24 07:14
@Janka00792 píše: Více

Nejlépe rodit někde u potoka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková