Equa bank půjčka...rychlost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lajla
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 10.01.19 18:19
Equa bank půjčka..rychlost

Prosím máte zkušenosti s půjčkou od Equa? já včera zadala do pc požadavky údaje a dnes mi přišlo do pc že je půjčka schválena a jestli chci dovézt kurýrem smlouvu. Jsem celkem překvapená, protože jinde vyžadují příjem nebo daňové přiznání a tady nic? Nebo to kontroluje kurýr? jsem z toho celkem v šoku…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 10.01.19 18:23

Jestli Ti tam chodi vyplata,tak to neresi ;)

Annabela11
Závislačka 2895 příspěvků 10.01.19 18:25

@Lajla Ano je to rychlé…

Lajla
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 10.01.19 18:25

Právě že chodí jinam…nemám tam ani účet. Tak si myslím, že to ještě bude mít háček. I když mi poslali i kody kde tu půjčku vidím a dokonce i smlouvy, které mi asi přivezou.

Lajla
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 10.01.19 18:26
@Annabela11 píše:
@Lajla Ano je to rychlé…

A jak oni ví, kolik vydělám, zda nemám dluhy např. jen se napíše částka ale doklad žádný..fakt jsem se s tím ještě nesetkala

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 18:36

Ano, jsou skvělí. Máme už u Equy účet. Jako jediní nám udělali konsolidaci a to fofrem, x krát půjčili a v podstatě nic neřešili. Půjčky jsme již předčasně splatili a konsolidaci radikálně snížili a protože jsme slušní platiči, tak už nám nabízí další služby.

Katiiee59
Kecalka 155 příspěvků 10.01.19 18:49

Bez dolozeni příjmu a nějakého nahlédnutí do registru dlužníků mi to přijde divné…

Lajla
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 10.01.19 18:54

Mi taky..jedině že to již kontrolovali asi online jak jsem vyplňovala údaje své a ověřili pravdivost..nevím. Třeba zavolá kurýr že to chce…uvidíme

Ivan PPZ
Kelišová 5723 příspěvků 10.01.19 19:18

Kurýr přiveze již „hotovou“ smlouvu na podpis a ověřovat bude jen Vás (totožnost a asi i ten podpis). Žádný háček. Už v průběhu zadávání vašich údajů jste byla „lustrována“ v registrech a pravděpodobně jste zadávala i info o příjmech. A ty odpovídaly těm vašim údajům. Kdybyste napsala, že jako prodavačka v textilu máte příjem 85.000 měsíčně, tak by to nedopadlo dobře, resp. by to neprošlo automatem, ale asi by to dostal do ruky živý člověk.

toma0105
Kecalka 169 příspěvků 1 inzerát 10.01.19 22:27
@Lajla píše:
Prosím máte zkušenosti s půjčkou od Equa? já včera zadala do pc požadavky údaje a dnes mi přišlo do pc že je půjčka schválena a jestli chci dovézt kurýrem smlouvu. Jsem celkem překvapená, protože jinde vyžadují příjem nebo daňové přiznání a tady nic? Nebo to kontroluje kurýr? jsem z toho celkem v šoku…

Tomu se říká rychlost :palec:

Lajla
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.01.19 08:11

Takže kurýr přiveze opravdu smlouvu jen k podpisu v pondělí. V emailu mi přišla zpráva že půjčka byla schválena, nedávala jsem žádné příjmy nic jen v tom dotazníku na emailu.
Pořád si říkám, že to není možné a bude se lustrovat až po podpisu smlouvy? Nebo již opravdu podpisem je schváleno. Stále to nechápu jak to bylo jednoduché.
Kdysi jsem musela dokládat naprosto vše…

Ivan PPZ
Kelišová 5723 příspěvků 12.01.19 18:41

Vyplňovala jste údaje o své osobě? Třeba i R. Č.? Běžně se tyhle údaje rovnou (pomocí automatu/ programu) „odesílají“ do registru a odezva je opravdu rychlá. Do minuty by se to sfouklo. Pouze, pokud je výsledek někde mezi Ok a Smůla, tak to může převzít živý člověk. Navíc se občas stane, že některý klient v těch odpovědích poněkud uvádí nepravdu a pokud se to odhalí, může jít o úvěrový podvod se všemi důsledky. Minimálně o okamžité ukončení té půjčky a vrácení peněz.

Lajla
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 12.01.19 20:36

Ano vyplňovala…jako já mám vše v pořádku jen mě to celkem šokovalo…ta rychlovka a bez potvrzení o příjmu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 00:24

A je nutne si za kazdou cenu pujcovat? To je hrozne, jak svetem vladne konzum a chtic :?

Lajla
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 13.01.19 08:19

Jo je potřebuju si koupit jachtu, chci se chlubit :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >