Exekuce a nová práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.20 15:58

Exekuce a nová práce

Ahoj holky chci se optat, bohužel jsem se dostala do situace kdy splácí exekuci ( nemám ji na účet) zkrátka každý měsíc sama posílám splátku. Nyní měním zaměstnání… Mám o tom informovat zaměstnavatele a exekutora? Děkuji za informaci…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13321
2.1.20 16:02

Nemusite. Pokud mate domluveny jak to platite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se optat, bohužel jsem se dostala do situace kdy splácí exekuci ( nemám ji na účet) zkrátka každý měsíc sama posílám splátku. Nyní měním zaměstnání… Mám o tom informovat zaměstnavatele a exekutora? Děkuji za informaci…

a co je to za exekutora? Podle mě exekuci nemáš, protože každý exekutor i při malé částce blokne účet a případně i mzdu…spíš bych to tipla na vymáhací agenturu, která si na exekutora hraje… :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2334
4.1.20 07:06

Určitě jde o exekutora? Pokud by se jednalo o exekuci v drtivé většině případů exekutor blokuje účet v bance i mzdu. Není to nějaká vymahacska agentura? Máte v ruce exekuční příkaz? Doporučuji si nechat na soudě udělat lustraci. Napíšete žádost na soud o lustraci ex titulu a do 14 dní vám přijde výpis kde máte soudní exekuce. Je to zdarma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13321
4.1.20 16:04
@Anonymní píše:
a co je to za exekutora? Podle mě exekuci nemáš, protože každý exekutor i při malé částce blokne účet a případně i mzdu…spíš bych to tipla na vymáhací agenturu, která si na exekutora hraje… :think:

Nutně nemusí. Pokud byla zakladatelka rychlá a chtěla to řešit. Tak si v klidu může domluvit splátkový kalendář. Blokování účtu, atd. jsou až biče na neplatiče. (což prakticky člověk s exekucí je, ale víte jak jsem to myslel určitě :D )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 23:43

Ano holky, příkaz mám, ale když jsem zjistila, kdo konkrétní to ma6na starosti, tak jsem to ihned řešila a účet bloknuty nemám 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
214
5.1.20 00:35

Na EU se da relativne domluvit, vedi, ze nekteri povinni ofic. moc majetku nemaji a pokud se s nimi nedomluvi na splatkach, moc nic jineho nevymuzou. Treba se jim vic vyplati splatky nez aktivni EP na mzdu. Zakl. nikam hlasit nemusis, hlavne splacej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 08:25
@Cenarius píše:
Nutně nemusí. Pokud byla zakladatelka rychlá a chtěla to řešit. Tak si v klidu může domluvit splátkový kalendář. Blokování účtu, atd. jsou až biče na neplatiče. (což prakticky člověk s exekucí je, ale víte jak jsem to myslel určitě :D )

není, učet se blokuje ihned

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 08:26
@Anonymní píše:
Ano holky, příkaz mám, ale když jsem zjistila, kdo konkrétní to ma6na starosti, tak jsem to ihned řešila a účet bloknuty nemám 🙂

a jaký je to exekutor, který první pošle dopis a pak až blokuje peníze a majetek?:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.20 08:26
@Ufinka87 píše:
Určitě jde o exekutora? Pokud by se jednalo o exekuci v drtivé většině případů exekutor blokuje účet v bance i mzdu. Není to nějaká vymahacska agentura? Máte v ruce exekuční příkaz? Doporučuji si nechat na soudě udělat lustraci. Napíšete žádost na soud o lustraci ex titulu a do 14 dní vám přijde výpis kde máte soudní exekuce. Je to zdarma

stačí si ověřit na poště :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat