Existuje vůbec ideální kočárek?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11565
21.8.13 13:25

@Barunka88 Tak to máš celkem dost požadavků :) Já teda neporadím, měla jsem jiné priority (lehkost, skladnost, snadná ovladatelnost), ale taky mě zajímá výsledek…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
21.8.13 13:29

Pokud nekdo nema problem se specifickym vzhledem u bria, tak je to fakt super kocar…hlavne lehkost, skladnost, uzasne jizdni vlastnosti…jede skoro sam :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6653
21.8.13 13:31

@Mikejla_a je moc pěkný, pro mě již vyšší cena.
@Slečna Ferka ani mi nepřijde, že moc 8o nepotřebuji lehký, košík neřeším. A to ostatní mi nepřijde, že je toho moc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6653
21.8.13 13:33

@Mikejla_a koukala jsem, že je lehoučký.. a mě se líbí moc, kola ale nafukovací nejsou, že?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6956
21.8.13 13:44

Co quinny freestyle?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
21.8.13 13:44

@Barunka88 taky mi tve pozadavky prijdou v poradku, mam v podstate ty same :) no hele ja taky furt chtela nafukovaci, ale tyto jsou lepsi-nejsou plastove a jsou bezdrzbove (namusis dofukovat a nehrozi prasknuti)…navic je kocar fakt dobre odpruzeny…Ja nevim, proc chcou vzdycky vsichni nafukovaci :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6956
21.8.13 13:44

Misto korby do nej jde dat vlozna taska.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6653
21.8.13 13:45

@Janichka není to tříkolka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6653
21.8.13 13:49

@Mikejla_a já sama nevím, čekám první a chci kočár do lehkého terénu ( lesní cesty určitě ). A pochopila jsem, že když nejsou nafukovací, zapichujou se kamínky a moc drncaj. Já fakt nevím, nemám žádnou zkušenost :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
21.8.13 14:05

@Barunka88 jenze v terenu muzes to nafukovaci i prdnout…ale je fakt, ze asi se lip jeden s nafukovacim po terenu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
21.8.13 14:06

@Janichka na vlozne tasky mam alergii :D prijdou mi ty kocary hrozne neupravene :oops: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6653
21.8.13 14:07

@Mikejla_a to vím, ale zase nemám v plánu jezdit buhví čím, ale lesem určitě jo.. nějaké nerovné cesty.. :nevim: nevěděla jsem, jak moc náročný bude vybrat kočárek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
21.8.13 14:22

@Barunka88 to ja taky ne, vlastne jsem se na to vzdycky tesila, az budu jednou vybirat kocarek, ale je to dost narocne a vysilujici :D jeste kdyz jsem detailista a resim i vzhled…nekterym mamkam je uplne jedno s cim jezdi :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6653
21.8.13 14:33

@Mikejla_a mě to vůbec není jedno :think: ale zas nemusím mít uplně vypiplanej desingnovej :think: no jsem zvědavá co napíšeš. Já bych do něj i za tu cenu šla, ale bojím se v tom lese, a tak, aby nebyl problém.. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mili84
21.8.13 14:39

MUTSY URBAN Rider Next-odzkoušen na jednom dítku v lese, terénu i ve sněhu a 200% spokojenost. Už se těším až ho za půl roku zase vytáhneme :-) Teda doufám :D

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala