Fenyklový čaj 2 týdenní miminko

1.8.21 20:49

Fenyklový čaj 2 týdení miminko

Přichazim s prosbou, malymu jsou 2 týdny dost trápí prdiky koupili jsme fenyklový cajik od ukonceneho 1.týdne zatím jsme zkusili jednou cucnout před UM a posléze po UM, má otázka zní mužů mu dávat takhle trosku napít cajiku? A hlavně jestli dávat před UM nebo pak až v mezicase do dalšího krmeni, všude píšou od ukonceneho 1 týdne ale nikde nepíšou kolik :) Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
961
1.8.21 20:52

U nás třeba kolikové období ještě zhroršil.
Jediné co pomohlo, bylo cvičení a rourka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.8.21 20:55

@GirlsNick rourku jsme pořídili dnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
1.8.21 21:14

Ja davala cajik mezi jidly. Malej mi jedl co 2,5 - 3 hodiny tak zhruba po hodine a půl jsem davala napit. A i vypil tech 10ml. Casem si to sam zvysoval ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
1.8.21 21:16

@Veru1972021
tím ulevíte.. ja pouzivala u obou dětí. Vždy když bylo potřeba. Nikdy nemely zadne nasledky apod.
Oo 3-4 mesicich vam to skončí, držte se. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
1.8.21 21:49

Nedávala bych, je ještě hodně malinký a cokoliv kromě mléka (voda, čaje) zatezuji ledviny.
Zkuste cvičit, masáže, nahrivat, koupele, nošení v ergonomicke poloze, dávat si miminko bříškem na své břicho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
1.8.21 22:00

Jo jo, prdíky… Zkusila jsem vše a to co mi zabíralo nejvíce bylo cvičení nožičkami a jemné pomačkání bříška. Ten čaj jsem zkusila jak dětem tak jsem ho pila já, v domnění, že předám ty dobré látky kojením… směs kmínu, fenyklu a anýzu jsem zalila horkou vodou. Ale je to hnus a neviděla jsem zlepšení. Co nejčastěji dávat na bříško, cvičení nožiček, teplá koupel…zhruba v půl roce se to zlepší :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14718
2.8.21 12:56

Také se přikláním ke cvičení a masáži bříška, co krém větříček od eone?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat