Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Prosím máte někdo tuto postavičku? Chci ho koupit k Vánocům, ale nikde se memůžu dočíst co děla zvuky či jestli mluví česky. Mám na mysli hadrového s plastovou hlavou, cca 37cm a na netu stojí cca 900,– Prosím tedy o vaše zkušenosti s touto hračkou.
Pro Adminy: téma založeno podruhé.
Pořídila jste? Pořád nad ním přemýšlím, ale dost váhám. Cena není zrovna nízká… ![]()
Ano. Telo latkove a hlava gumova a i ten klobouk. Skutecne jak v pohadce. A ten co mame my tak dela zvuky. Deti si s nim vyhrali. I ted ho občas vezmou a stale funguje.