Finanční bezmoc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 21:38

Finanční bezmoc

Ahojky :( mam dve deti a jsem ve velmi slozite situaci :,( dneska uz jsem premyslela nad tim nejhorším a vazne se za to stydim, uz jen kvuli tomu, ze mam deti :,( jako posledni moznost me napadla spát s chlapami za peníze, jina moznost uz vazne neni a penize potrebuji co nejdříve :,( je tu nekdo, kdo ví, jak tyhle chlapy najit? Nebo o nejake strance kde je hledat. Jsem uz vazne zoufalá :,( vysmivani si nechte, je to opravdu zlá situace, vsem za tipy moc děkuji :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
89
5.1.22 21:42

A co brigáda nebo práce? Jinak asi takové muže najdeš na sex seznamkách nebo tak někde, ale otázka je, kolik žen to provozuje a asi bude velká konkurence. Nebo rovnou zajít někam do bordelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
994
5.1.22 21:44

Tak nepíšeš vůbec žádné podrobnosti okolo, takže ti nemůžeme nijak poradit ani pomoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@emmimmi uz jsem zkousela vazne vsechno, navic ja potrebuji penize co nejrychleji :,(

• Citovat
  • Nahlásit
2105

Spíš řekni co přesně je to za finanční problém.
Vše se dá nějak řešit a ne se prodávat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
5.1.22 21:46

No tak zkus ty sex seznamky, nevím teda jak jsi stará, jaká bude konkurence a jaké jsou možné ceny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
5.1.22 21:47

Odkud jsi? A na co peníze schází? Charita, potravinová banka…jednorázová sociální pomoc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4444
5.1.22 21:48
@Anonymní píše:
Ahojky :( mam dve deti a jsem ve velmi slozite situaci :,( dneska uz jsem premyslela nad tim nejhorším a vazne se za to stydim, uz jen kvuli tomu, ze mam deti :,( jako posledni moznost me napadla spát s chlapami za peníze, jina moznost uz vazne neni a penize potrebuji co nejdříve :,( je tu nekdo, kdo ví, jak tyhle chlapy najit? Nebo o nejake strance kde je hledat. Jsem uz vazne zoufalá :,( vysmivani si nechte, je to opravdu zlá situace, vsem za tipy moc děkuji :(

To už jsi opravdu vyčerpala všechny možnosti? No, zainzeruj se, že nabízíš sex za peníze a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
5.1.22 21:48

Nějaký azyl pro matky s dětmi by byl možná řešení, pokud nemáš kde bydlet nebo zažádat o tu dávku hmotné nouze, nebo si půjčit, teď jsou celkem nízké úroky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5507
5.1.22 21:49
@Anonymní píše:
@emmimmi uz jsem zkousela vazne vsechno, navic ja potrebuji penize co nejrychleji :,(

A to čekáš, že ti je někdo tady na emimi pošle? :lol: Raději napiš co máš za problém a co už jsi zkusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 21:51
@JiříkMazlík píše:
Vše se dá nějak řešit a ne se prodávat :(

Musim se do konce mesice vystehovat z bytu s dvemi dětmi, nebo majitel chce zaplatit najem dopredu ale nechape ze ja jako samozivitelka mu zaplatit najem dopredu nemohu. Chce 20k, 10k za tuten mesic(to bych mu logicky dala normalne jako doposud). Jenze si usmyslel, ze chce dalsich 10 na pristi mesic. Cituji jeho slova: " bud zaplatite do 3 dnu 20 000 nebo mi dejte klice" na to jsem mu rekla, ze nemam jak mu dat 20k, kdyz tolik ani nedela muj mesicni příjem a na to mi rekl „tak v tom pripade mi nebudete parazitovat v byte, deti si nechte vzit a vy si spete kde chcete“… po tomhle jsem se dneska uplne psychicky slozila :,(

• Citovat
  • Nahlásit
5507
5.1.22 21:54
@Anonymní píše:
@JiříkMazlík píše:
Vše se dá nějak řešit a ne se prodávat :(
Musim se do konce mesice vystehovat z bytu s dvemi dětmi, nebo majitel chce zaplatit najem dopredu ale nechape ze ja jako samozivitelka mu zaplatit najem dopredu nemohu. Chce 20k, 10k za tuten mesic(to bych mu logicky dala normalne jako doposud). Jenze si usmyslel, ze chce dalsich 10 na pristi mesic. Cituji jeho slova: " bud zaplatite do 3 dnu 20 000 nebo mi dejte klice" na to jsem mu rekla, ze nemam jak mu dat 20k, kdyz tolik ani nedela muj mesicni příjem a na to mi rekl „tak v tom pripade mi nebudete parazitovat v byte, deti si nechte vzit a vy si spete kde chcete“… po tomhle jsem se dneska uplne psychicky slozila :,(

To je nějaká blbost. Co máš ve smlouvě? Vystěhovat někoho z bytu není vůbec jednoduché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8864

Dojdi na urad prace pozadat o davku okamzite pomoci v hmotne nouzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105

Tak a dál ti to písemně? Proč najednou chce nájem jakoby navíc?
Samozřejmě nájem se platí většinou na následující měsíc ale jeho chování se mi zdá dost divné.
A zrovna ne podle zákonů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
5.1.22 21:57

Jo, tak normálně se dá v bytě bivakovat několik let než to soud vyřídí, takže je to divné a těžko tě může takto vystěhovat, pokud máš smlouvu, kor s malými dětmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat