Firkon Verano, nebo Balance?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teufi
Kecalka 110 příspěvků 19.10.14 10:05
Firkon verano nebo balance

Ahoj maminky, máte prosím někdo doma kočárek firkon nebo balance? Jak jste spokojena s hlubokou i sportovní verzí? také moc moc prosím o míru sportovní verze od zemně včetně boudy jak je vyskoky? Jsem prcek tak at vím. Děkuji všem

Jak maminky hodnotí Firkon Verano

Reakce:
Tlusťošek
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 19.10.14 10:21

@Teufi Já mela Verano, byla jsem moc spokojena s jizdnimi vlastnostmi podvozku-odpruzeni, velka nafukovací kola, houpani, korba také maximalni spokojenost, prostorna, nadzvedavaci zadicka, se sportovní nastavbou už takova spokojenost nebyla, hlavne s boudickou, sla bud uplne zapnout, nebo uplne stáhnout za opěradlo zad, nic mezi (polostazeno).Znovu bych už šla do jiného kočárku.

smilestrawberry
Echt Kelišová 7726 příspěvků 19.10.14 10:30

Ahoj, mela jsem verano long a byla jsem celkem spokojena jak s hlubokou tak sportovní verzi, bohužel už nezmerim máme ho už uskladněny ve složeným stavu

Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 19.10.14 10:31

Mám firkon verano a kamarádka má balance a víc se mi líbí verano vzhledově ale zase třeba balence líp houpe. S korbičkou jsem byla moc spokojená. Je velká a malá měla dost prostoru kdyby si malá v 7 měsících už nesedala a nesnažila se s korby vyskočit používala bych jí dlouho. V korbičce se dají polohovat zádíčka. U sportovní verze mě trošku štve krátká stříška jinak jsem taky spokojená. Jinak celkově dojem z kočárku je velký takže zabere dost místa v kufru a ač jsem četla, že má někdo problém ovládat kočárek jednou rukou tak to já nemám. Podle mě jde hezky i jednou rukou ovládat

Příspěvek upraven 19.10.14 v 10:38

AndrejkaS
Kecalka 451 příspěvků 19.10.14 10:38

Máme Verano Long a korbička byla super, malej v ní jezdil ještě v 8, 9 měsících, pak začal taky vylézat a bála jsem se, že spadne, nemá to kšíry. Kdyby tam byly, jezdí v něm i déle. Sportovní verze se mi moc nelíbí, krátká stříška, nejde dát úplně dosedu a pořád se trhají kšíry :/

AndrejkaS
Kecalka 451 příspěvků 19.10.14 10:39

A na korbičce se mi líbila ta kolébka, kolikrát jsme malého dali v korbičce na zem a houpali a on krásně spinkal :)

Dasha01
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 19.10.14 10:56

Máme firkon verano a naprostá spokojenost. Hluboká korba byla hodně prostorná. Jediný s čím mě naštvali bylo, že to prodávají se zimním mantinelem a matrací. Na léto jsem si musela dokoupit letní. Sportovní verze je taky dobrá. Kočárek se dá dát do lehu, i když proti minulému kočárku to je trošku otížnější, ale nic strašnýho.
@AndrejkaS Nám jde dát do úplného sedu i lehu :think:.

Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 19.10.14 10:59

@AndrejkaS taky mi jde dát sporťák do úplného sedu :think:

Teufi
Kecalka 110 příspěvků 19.10.14 11:36
holky

Holky a mužu vás poprosit o výšku toho sportáku? děkuji

Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 19.10.14 11:50

@Teufi od země po vršek boudy cca 117cm. Měřím 165cm a kočárek je pro mě akorát

AndrejkaS
Kecalka 451 příspěvků 19.10.14 21:14

Tak to jsme asi narazili na vadný kus :nevim: no nevadí, prcek už chodí sám, popřípadě golfky :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >