Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Nejnovější recenze z kategorie Kočárky
Máte zkušenost s Firkon Verano?
Přidejte zkušenost s Firkon Verano@LenazeStrakonic máme verzi long a podle fotek od @tálinka mi přijde, že verze long je 2× taková. Zrovna včera nám ho jedna paní obdivovala, jak je krásně velký a prostorný. Ale myslím, že fotky moc neřeknou, stav se někde na prodejně a podívej se osobně
@Zuzlounek No že jo, já si říkám, že na tom museli zamakat, když udělali Long verzi ![]()
Ten náš byl opravdu malinký jako sporťák, malá je prosincová a v roce nebo necelém roce bych jí tam s fusakem a nabalenou opravdu nedala.
Ale jinak byl dobrej ![]()