Františkovy lázně - léčba neplodnosti, vaše zkušenosti

4.5.20 09:29

Frantiskovy lazne neplodnost zkusenost

Dobry den je po nevydarem IUI a 1 ivf narok na lazne. Mate zkusenost s Frantiskovymi laznemi? Jak vam to pomohlo a jak se vam tam libilo? Kolik jste doplacely?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13062
4.5.20 09:31

Já jsem se narodila poté, co máma po několika letech neúspěšné snahy počít jela do Františkových lázní. Pravda, to bylo fakt dávno :-D Ale zjevně to fungovalo i bez veškeré současné reprodukční medicíny.

Určitě tam jeď. Minimálně si odpočineš a vyčistíš hlavu, což je u snahy o početí dost důležitý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.20 09:35

@Morgaine2303 Tak ono záleží jaký je u Vás problém, zdr. pojistovna má kriteria které bud splníte nebo ne, ale řekla bych že vetšinou to uznají ale záleží hlavně na revizním lékaři. já tam byla na podzim bylo tam pěkně ale podzim je podzim no. jinak mě to nepomohlo, já tam byla po 2 neuspěsnych iui, a ted mám za sebou 1. IVF bez ET a budu mít Ket. jinak nárok na lázně máš 2× za život do 39 let mám pocit

• Nahlásit
  • Citovat
2245
4.5.20 09:38

Pamatuju po operaci slepáku, byla sem teda v Klimkovicích, ale taky tam toto řešili. Byla tam slečna s tímto problémem, za krátkou dobu pak prý otěhotněla. Lázně měla hrazené, ale oni to řešili už pár let. Ale už se nedá zjistit, zda pomohlo přepnout hlavu a nebo lázně :nevim: Můžeš se přece zeptat svého lékaře, buď dostaneš žádanku a nebo bys jela jako samoplátce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
4.5.20 09:49

Zalezi na tom, jestli bude hradit pojistovna vse, nebo jen pulku, to vetsinou znamena jen procedury a ubytovani je tam ted dost drahe…navic si na to clovek musi brat dovolenou :roll: kdyby mi to zaplatila cele pojistovna a bylo to tedy v rezimu nemocenske, tak bych jela urcite…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.20 09:53

@Melodie91 já měla kompletni, ale ono opravdu je lepší zajít za dr. a aby ti napsal žádost, a od gyndr. doporučení.

• Nahlásit
  • Citovat
2245
4.5.20 12:55

Ja tehdy byla po slepaku, mela sem to uz skaredy, takze narychlo na sal a pani Dr z gyndy mi tehdy davala zadanku a nic se neplatilo. Co pamatuju, tak ta slecna mela komplet hrazene vse. Ale fakt muze aj zalezet na pojistovne a konkretnim problemu, urcite poresit s gyndou :hug: Jinak, pokud by alespon z casti prispeli, tak pokud po miminku opravdu touzite, tak jed. Penize budou, my nebudem. Taky vim co to je, pockat si na miminko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1798
4.5.20 13:01

@Morgaine2303 No, rikalo se, ze lazne zenam pomahaly proti neplodnosti, hlavne kdyz byl pricinou muzsky faktor… :lol:
Ale ne, urcite ten odpocinek pomuze i k hormonalni rovnovaze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.20 22:06

@Melodie91 pokud budete mít schválené lázně od pojišťovny, máte nárok na nemocenskou - vypisuje ji i ukončuje ošetřující lékař v lázních

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
5.5.20 07:56
@Jana Martinková píše:
@Melodie91 pokud budete mít schválené lázně od pojišťovny, máte nárok na nemocenskou - vypisuje ji i ukončuje ošetřující lékař v lázních

Jojo, to jo, to je v pripade, ze pojistovna schvali komplet lazne, vetsinou to je na mesic a nemuzes si moc vybirat, kdy tam pojedes a jses proste na neschopence, ale pojistovna muze narok schvalit jen castecne, tedy, ze hradi procedury, ale ubytovani si pacient hradi sam, vetsinou to je na dva nebo tri tydny, datum cerpani si vyberes sama a v praci se na to musi vzit dovolena..takhle mi to rikala doktorka po druhe ztrate tehotenstvi, kdy rikala, ze mi pojistovna kompletku spis neschvali (oboji bylo velice brzy, takze se ani nehovori o potratu), ale treba uz je to ted jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.20 18:34

Ahoj, jak píše melodie91 jsou dvě možnosti. Mohu Ti poslat ceniky, jak na KLP tak PLP. Mohu dodat, že je možné si dopředu zarezervovat konkrétní termín, pokoj při zaplacení zálohy. Já mám osobní velice dobrou zkušenost s hotelem Goethe ve F. L. Strava, procedury na vysoké úrovni. Okolní procházky v krásné upravených parcích, návštěva aquaparku( hotel poskytuje zdarma),… A to hlavní pohoda kterou tam člověk zažije opravdu pomáhá na splnění toho největšího pokladu co nám může být dán. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama