Funguje monitor dechu v cestovní postýlce?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15674
24.2.14 17:22
@mary-jane píše:
@hkac Děkuju za radu, udělám to taky tak… na to asi nějakou deku, aby netlačil, že?

Davala jsem deku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12262
24.2.14 17:25

Postýlka je úplně fuk jaká, my měli několik typů, jednu postýlku na naší potřebu a pak u babiček nastálo, taky na hotelech jsme někdy využili jejich a je to fuk. monitor jsme tahali sebou do 18 měs. a fungoval všude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
26.2.14 07:29

@martulkasloník díky, já myslela konkrétně v té cestovní pod tou tvrdou podložkou, ale už jsem zjistila, že ten náš tam nefunguje, tak dávám až na to…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1504
26.2.14 07:35

Mne to nefungovalo. Cestovni postylka mela tu skladaci podlozku, rikala jsem si, ze je to tim.Tak jsem monitor jeste podlozila tvrdsim, ale ani pak, bohuzel, zacal rvat (monitor :) ) okamzite, neslo to :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
507
5.3.14 16:59

Ahoj v postýlce my funguje, já jej vozím i v kočárku :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin