Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@mary-jane píše:
@hkac Děkuju za radu, udělám to taky tak… na to asi nějakou deku, aby netlačil, že?
Davala jsem deku ![]()
Postýlka je úplně fuk jaká, my měli několik typů, jednu postýlku na naší potřebu a pak u babiček nastálo, taky na hotelech jsme někdy využili jejich a je to fuk. monitor jsme tahali sebou do 18 měs. a fungoval všude
@martulkasloník díky, já myslela konkrétně v té cestovní pod tou tvrdou podložkou, ale už jsem zjistila, že ten náš tam nefunguje, tak dávám až na to…
Mne to nefungovalo. Cestovni postylka mela tu skladaci podlozku, rikala jsem si, ze je to tim.Tak jsem monitor jeste podlozila tvrdsim, ale ani pak, bohuzel, zacal rvat (monitor
) okamzite, neslo to ![]()