Gest - Dr. Poláková

emme
2.3.10 21:35

Gest

Chodi někdo do gestu k doktorce Polakove? Jaká je?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

206
5.3.10 14:47

já k ní chodím a je naprosto úžasná, empatická osůbka… takže můžu jen a jen doporučit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3803
14.3.10 20:17

Gest - Dr. Poláková

Sice přímo s ní zkušenost nemám ale s jinými doktory z centra ano a je to opravdu zařízení na vysoké úrovni a panuje tan naprostá pohoda a hlavně ochota pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
16.3.10 09:28

Ja k ní chodím krátce ,ale je moc milá a ochotná vše řekne ukáže na uz fakt ochotná .Zatim mám jen jednu iui a pruchodnost vaječniku a v poho je jemná a nic necítíš. Tak se snad taky dočkame // :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hona
17.3.10 16:08

Klinika Gest

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda máte zkušenosti s klinikou GEST, Praha, jsem po vstupním pohovoru a za 3 týdny mě čeká genetika pak už není cesty zpět od darování vajíček! díky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
5932
18.3.10 08:32

Ahoj tak ja tam chodím druhý měsíc a zatím mohu jen chválit . Ochota vše vysvětlí zatím jsem neměla žádné špatné zkušenosti . Jak sestry tak doktoři . Mám za sebou vyšetření pruchodnosti vejcovodu a jednu iui . Dnes jdu na druhou :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
19.3.10 10:58

Já jdu k doktorce Polákové za 14 dní a úplně se děsím co mě čeká :-)
Doufám, že bude v pohodě :-) :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
19.3.10 10:59

Můžu se zeptat jak probíhal vstupní pohovor? Jsem nějaká nervózní. S jakým si tam šla problémem? Já mam anovulaci a beru clostybegyt, ale můj doktor mi neudělala jediny krevní test ani ultrazvuk, proto jsem se rozhodla udělat radikální krok :-) :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
19.3.10 13:57

Ahoj ničeho se neboj:já byla taky nervozní a celkem to šlo. Nic moc nám poprvé neřekla jen mě objednala na prohlídku a přítele na spermio ptala se na rodinou anamnézu a už jsme byli venku. říkala jsem si tak ta je divna tam chodit nechci,ale bylo to večer a zřejmě byla jen unavená.Chodím kní už druhý měsíc a je milá ochotná povída si :-D tak se neboj. Zatím ani nevíme co nám je dělala mě pruchodnost vejcovodu a je to ok a byla šetrná ani to nebolelo šlo to vydržet a to já jsem hypochondr. Přítel taky dobrý ,ale mě je už 35 let a po roce doma nic tak jsme se rozhodli to skusit s doktory . Včera mě dělali inseminaci mám vlastni vejce :-D vypadalo pekne tak jsme to skusily .Navrhla nám tři a pak ivf tak uvidíme . Akorát ona je tam jen v pondeli a středu a když potřebuješ jiný den tak jdeš k někomu jinému. Ale pohovory vyšetření a co dál vždy řešíš jen s ní . Omlouvám se za chyby neumím moc pís :oops: Já už doma mám kluka 15 let ale přítel nemá a asi bude problém u něj dělaj nám ještě nějaké vyšetřeni spermia neznám ty odborné názvy a ani nechci ,ale je to zda oplodní vajíčko to musel odvést do laboratoře jinam a čekáme jak to dopadlo. napiš jak jsi dopadla nebo zda chceš ještě něco vědět : pěkný den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
19.3.10 14:55

Vlastně to byla už druhá iui ,ale tu první mě dělal muj doktor a ani si nezjistil ovulaci tak až s Gestu to beru jak první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
25.3.10 11:37

Ahojky mám jít také k MuDr. Polákové, a jsem ráda, že na ní slyším pozitivní reakce. Chtěla jsem se zeptat jak je to v Gestu s finanční stránky? Co máte za sebou a kolik už jste zaplatili?

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
25.3.10 11:41

A to IUI je nějak placené? Já jdu v pondělín aprvní vstupní pohor s partnerem a uvidíme co mi všechno navrhne za léčbu. Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2323
26.3.10 22:05

Ahoj Miso,
nemej z niceho strach. Mam za sebou 4 IUI (sice neuspesne, ale to je jine tema). Vubec to neboli a vubec nic se neplati, pokud predtim nedelaji stimulaci a nedaji nejaky hormon na podporu tustu folikulu.
Bohuzel nutno ale konstatovat, ze ve vetsine pripadu neni IUI uspesna, uspesnost se pohybuje pry nekde do 10%. Rozhodne muze byt napomocna tam, kde je problem se speriogramem.
Kdybys potrebovala cokoliv o IUI, tak mi pisne SZ, odpovim rada. Na tuto diskusi ale obvykle nechodim.
Jinak Dr. Polakova je, myslim, docela v pohode - jako vsichni ostatni lekari v Gestu :-)

Preji kazdopadne hodne moc stesticka a drzim palce!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
27.3.10 13:26

Ahoj zatím jsem platila vždy jen těch třicet korun jinak nic i ten pregnyl mě daly zadarmo tak zatím je to dobrý. čekám jak dopadla iui pak ještě jedna a ivf to už budeme platit léky a co bude potřeba . četla jsem že se davá záloha dvanáct tisíc a bud doplatíš nebo ti pak vrátí .Jukni na ceník na stránce Gestu je to tam přehledně rozepsané kolik za co záleží co budeš potřebovat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5932
27.3.10 13:34

Když tak písni jak jsi dopadla. :-D Pěkný den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu