GS Mamatest comfort 10

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 10.08.18 13:11
GS Mamatest comfort 10

Chtela jsem ze zeptat na zkusenosti a spolehlivost toho testu.
Nemam s mamatestem klasickym moc dobrou zkusenost, ale rikala jsem si ze zkusim tento. Rano duch na jinem, ted odpoledne uz nic. Prave na tomhle mama testu.
Dekuju za odpovedi. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 10.08.18 13:14

Duch není jistota na žádném testu. Proto testuj při vynechání MS, nejdřív.

IvePr
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 10.08.18 13:15

Takovych diskuzi je tu uz spousta. Pockej do spozdeni ms a nelov duchy.

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 10.08.18 13:17

Pardon zapomela jsem napsat ze mam spozdeni zhruba 3 dny.
Nejsem lovkyne, nepotrebuji byt hned ted tehotna. Teda to je odezva vam reknu zeny, hned se ru pocita s lovkynema. :roll:

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 10.08.18 13:57
@ZoePrime píše:
Chtela jsem ze zeptat na zkusenosti a spolehlivost toho testu.
Nemam s mamatestem klasickym moc dobrou zkusenost, ale rikala jsem si ze zkusim tento. Rano duch na jinem, ted odpoledne uz nic. Prave na tomhle mama testu.
Dekuju za odpovedi. :kytka:

Zkus znovu ráno, třeba ob den a testuj stejnou značkou. Já si kupovala dr.Maxe nebo Pepino, s mamatestem zkušenost nemám.

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 11.08.18 11:58

Já včera ducha na TT a dnes ms, slaba ale je :nevim: Jsem 27DC a 11DPO, teď nevím,co dělat jestli testnout po ms ? :think:

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.08.18 12:01
@Vendina922 píše:
Já včera ducha na TT a dnes ms, slaba ale je :nevim: Jsem 27DC a 11DPO, teď nevím,co dělat jestli testnout po ms ? :think:

Muzes zkusit otestovat, ale tohle jsem zazilav kvetnu, normalne netestuji pred vynechanim, ale byli mi zle na zvraceni porad. Byl tam duch silnej a pak prisla ms a nic. Je to prieozeny, zensky se to stane x krat za zivot. Ale zkus po testovat, muze se zvladnout udrzet. :palec:

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.08.18 12:02

@Kalukap tak jsem zkusila a nic. Klasika mam na to stesti prijde MS ale se zpozdenim. :)

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 11.08.18 12:07

@ZoePrime fakt bych se picla :pocitac: :) Minuly mesíc jsem jen špinila. Dr. mi chytře předepsala Fertipronu a myslím, že mi to neudělalo dobře. :zed:

debra.morgan
Závislačka 3695 příspěvků 11.08.18 12:09

@Vendina922 taky ji beru, neni na predpis :think: co ti na ni neudelalo dobre?

ZoePrime
Povídálka 39 příspěvků 11.08.18 12:10

@Vendina922 hele ono se zadari az bude na case, chce to klid a neplasit. Ja jsem typ cloveka co si rika ze az to bude to spravny mimco pro nas pripraveny tak se zadari. Hlavne na to nijak nespechame. ;)

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 11.08.18 12:26

@ZoePrime ;) ;) ;) :kytka: musíme doufam, že se brzy zadaří. Já na to vůbec netlačím ale dr byla hrozně chytrá :pocitac:

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 11.08.18 12:30

@debra.morgan Mam jí odzkoušenou první měsíc a teda přibrala jsem 3kg :,( :,( :,( :,( a i něco v cm :? A Cyklus má úplně mimo. V červenci pouze špinění a teď uvidím co z toho bude :nevim:

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 11.08.18 12:32

@debra.morgan s tím předepsáním jsem to napsala špatně :mrgreen: :mrgreen: defakto mi ji vnutila za 400 kč ( na net je o dost levnějsí) a šla jsem :zed: Teď bych si dala facku.

debra.morgan
Závislačka 3695 příspěvků 11.08.18 13:00

@Vendina922 teda nevim z čeho bys tam přibrala…beru ji už tak 3 mesice a ok, slysim na ni jen chvalu :nevim: a jo na netu se da koupit za 250kč/30 sačku, to mas teda milou doktorku, ze te tak natahla :roll:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >