Reklama

Gumičková síťka na maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bel
Závislačka 3542 příspěvků 10.01.18 09:15
gumickova sitka na masu

Jak sundat po upeceni masa tu gumickovou sitku, ktera drzi roladu ci proste maso pohromade, bez toho, ze by byla ohozena cela kuchyne vcetne kucharky?

Reklama

Reakce:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1091 příspěvků 10.01.18 09:17
8o

xjuklickova
Kelišová 5087 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 09:23

@bel asi nejsi uplne nejsikovnejsi, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: proste nastrihnes a sundas…

bel
Závislačka 3542 příspěvků 10.01.18 11:40

Asi nejsem :mrgreen: ale vzdycky se to trosku do toho masa zapece a i kdyz ji nastrihnu, jak ji taham pryc tak se guma chova jako guma, pruzi a caka stavu po okoli :cert:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16721 příspěvků 10.01.18 19:14

@bel hele, to znam, jsem totiz v kuchyni mimoradne nesikovna :mrgreen: snazim se sundavat tak, ze se postupne prostrihavam a uvolnuji po kouskach :mrgreen: prusvih je, kdyz se to vic zapece :zed: :zed:

Stevia
Závislačka 3573 příspěvků 10.01.18 19:18

Hodím na to utěrku nebo čistý hadr a strhávám s tím…jako hodím si ho na předloktí a rukama strhávám…taková stříška :roll: :mrgreen:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16721 příspěvků 10.01.18 19:56

@Stevia jej, ja, jak jsem jelito, bych si to maso hodila na predlokti bez uterky… :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uz jsem byla na chire s pripecenym jablecnym kolacem na dlani… Dr temer rval smichy, ze solidne paroduju Prci, Prci… :mrgreen: :mrgreen:

bel
Závislačka 3542 příspěvků 11.01.18 11:15

@Stevia takovy napad jsem potrebovala! dik! :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >