Gumičková síťka na maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bel
Závislačka 3519 příspěvků 10.01.18 09:15
gumickova sitka na masu

Jak sundat po upeceni masa tu gumickovou sitku, ktera drzi roladu ci proste maso pohromade, bez toho, ze by byla ohozena cela kuchyne vcetne kucharky?

Reklama

Reakce:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 10.01.18 09:17
8o

xjuklickova
Kelišová 5072 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 09:23

@bel asi nejsi uplne nejsikovnejsi, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: proste nastrihnes a sundas…

bel
Závislačka 3519 příspěvků 10.01.18 11:40

Asi nejsem :mrgreen: ale vzdycky se to trosku do toho masa zapece a i kdyz ji nastrihnu, jak ji taham pryc tak se guma chova jako guma, pruzi a caka stavu po okoli :cert:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16651 příspěvků 10.01.18 19:14

@bel hele, to znam, jsem totiz v kuchyni mimoradne nesikovna :mrgreen: snazim se sundavat tak, ze se postupne prostrihavam a uvolnuji po kouskach :mrgreen: prusvih je, kdyz se to vic zapece :zed: :zed:

Stevia
Závislačka 3552 příspěvků 10.01.18 19:18

Hodím na to utěrku nebo čistý hadr a strhávám s tím…jako hodím si ho na předloktí a rukama strhávám…taková stříška :roll: :mrgreen:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16651 příspěvků 10.01.18 19:56

@Stevia jej, ja, jak jsem jelito, bych si to maso hodila na predlokti bez uterky… :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uz jsem byla na chire s pripecenym jablecnym kolacem na dlani… Dr temer rval smichy, ze solidne paroduju Prci, Prci… :mrgreen: :mrgreen:

bel
Závislačka 3519 příspěvků 11.01.18 11:15

@Stevia takovy napad jsem potrebovala! dik! :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama