Gumičková síťka na maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bel
Závislačka 3573 příspěvků 10.01.18 09:15
gumickova sitka na masu

Jak sundat po upeceni masa tu gumickovou sitku, ktera drzi roladu ci proste maso pohromade, bez toho, ze by byla ohozena cela kuchyne vcetne kucharky?

Reakce:
Moucharda
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 10.01.18 09:17
8o
xjuklickova
Kelišová 5147 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 09:23

@bel asi nejsi uplne nejsikovnejsi, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: proste nastrihnes a sundas…

bel
Závislačka 3573 příspěvků 10.01.18 11:40

Asi nejsem :mrgreen: ale vzdycky se to trosku do toho masa zapece a i kdyz ji nastrihnu, jak ji taham pryc tak se guma chova jako guma, pruzi a caka stavu po okoli :cert:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16785 příspěvků 10.01.18 19:14

@bel hele, to znam, jsem totiz v kuchyni mimoradne nesikovna :mrgreen: snazim se sundavat tak, ze se postupne prostrihavam a uvolnuji po kouskach :mrgreen: prusvih je, kdyz se to vic zapece :zed: :zed:

Stevia
Závislačka 3595 příspěvků 10.01.18 19:18

Hodím na to utěrku nebo čistý hadr a strhávám s tím…jako hodím si ho na předloktí a rukama strhávám…taková stříška :roll: :mrgreen:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16785 příspěvků 10.01.18 19:56

@Stevia jej, ja, jak jsem jelito, bych si to maso hodila na predlokti bez uterky… :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uz jsem byla na chire s pripecenym jablecnym kolacem na dlani… Dr temer rval smichy, ze solidne paroduju Prci, Prci… :mrgreen: :mrgreen:

bel
Závislačka 3573 příspěvků 11.01.18 11:15

@Stevia takovy napad jsem potrebovala! dik! :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >