Gynekolog, který přijímá nové pacienty - Kladno

petra12345
26.3.10 15:26

gynekolog Kladno

Dobrý den,dlouho jsem nebyla na prohlídce,tam mě vyškrtli z evidence (Pavel Hamouz),nevíte prosím někdo kdo z doktorů přijímá nové pacientky?Potřebovala bych to nutně a rychle.Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.3.10 15:34

ŘEKLA BYCH ŽE MŮJ PŘIJÍMÁ, DR.KOHN, JE NA HL.TŘÍDĚ. ALE JE SOUKROMÝ,PLATÍM 1000,– NA ROK A JSEM S NÍM SPOKOJENÁ :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
26.3.10 15:44

Ivy a jak jsi to prosím měla v těhu, taky jsi byla u něj? Chtěl ještě nějaké peníze navíc za prohlídky v těhotenství? Má vlastní ultrazvuk, nebo tě posílal jinam? Já jsem zatím u gyndr v Praze, ale je to děsná semetrika, tak se porozhlížím po blízkém okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.10 15:58

Je to opravdu fajn doktor, ultrazvuk má svůj a za nic pak uz nic neplatis. Tady je telefon, kdyby jsi se pro nej nahodou rozhodla: 312242018.
Péče je dobrá,na genetický UTZ posílá do Gennetu, coz máš jen jedenkrát v těhu, kolem 20.týdne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5261
26.3.10 17:38

Já bychn teda doktora Kühna doporučila jen v případě, že máš nervy ze železa, hodně peněz, které ráda vyhazuješ oknem a nevadí ti, že se ti dostane méně péče a služeb, než u jiných gynekologů.

Byla jsem u něj asi 12let. Nikdy mi nic nebylo, jen jsem si chodila vlastně 4× za rok pro recept na antiko a 1× za rok na prevenci a za to jsem mu platila (tenkrát) 800,–. Utěšovala jsem se, jak se mi to vrátí, až ho budu potřebovat třeba až budu těhotná a že se mi ten „nadstandard“ (to je jeho název pro nedostatečný standard) bude hodit. Výsledkem byl můj stres a totální neinformovanost v průběhu těhu, na některá vyšetření zapomněl,na některá mě odmítl poslat (na kvalitní utz- máme v příbuzenstvu Downa) s komentem, že „by to musel platit on ze svého“!!!
Bavit se hodlal jen o penězích…jak ho všechno vyjde draho a všechno platí ze svého…Výsledkem byla pro mě změna gyn. v 33tt.

Tenhle pan doktor může léčit opravdu jen ženy, protože ty si to nějak záhadně nechají líbit a jsou ochotné platit za jakousi iluzi, když jim někdo nabulíkuje, že mají „nadstandard“. Kdyby tohle zkusilna chlapa, tak ho pošle do háje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.10 17:43

Vulpes - tak asi máme jinou zkušenost :nevim: mě poslal na všechna vyšetření sám od sebe, dokonce i obvolával sám jedno speciální,, Ani jednou mi neřekl že by něco musel platit ze svého,dokonce mi dal i 4 fotky z UTZ v 3D zadarmo.. A kdykoliv jsem se ho na něco zeptala, vše mi vysvětlil.. tak nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5261
26.3.10 17:50

Ivy - já jsem se ani prát nestihla :-( kontroly v těhu byly asi na 2min a než jsem slezla ze stolu, tak už mi podával ruku (vždy s úsměvem) a volal další. Ty hovory o penězích byly čím dál víc nepříjemné (pak jsem od kamarádek zjistila, že leckdo mu tam prostě nechá třeba 1-2 tisíce jen tak, navíc bokem!!!! nechápu… :nevim: takže je asi zvyklý si postěžovat, vysvětlit, jak by rád dopřál „nadstandard“, ale přišel by kvůli tomu na mizinu…no a prostě dámy mu cálují. Asi to čekal i ode mě…

A to nemluvím o tom, že ten roční „klubový“ poplatek mi bylo docela proti mysli čekat v čekárně kolem 2h. „Super“ to bylo, když jsem byla tak v 5.-6.měsíci… a měla jsem v té čekárně ty 2h stát, protože už nebylo místo na sezení…a neměl mě kdo pustit, protože ty ostatní byly víc těhotné :wink:

Prostě hodně dlouho jsem si to nechala líbit a pak pohár přetekl a když na to zpětně vzpomínám, jak jsem na sobě nechala dříví štípat, tak to nechápu. Už bych byla mnohem asertivnější a nedala jen na úsměv a podání ruky. (to ho totiž nic nestojí)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.10 18:22

Tak to je fakt divný..já oprvdu neměla problém. Ju - jediny co mi štvalo bylo jak je nedochvilný, to máš pravdu :evil: Kontrola vzdycky minimalne 10 minut.. a kdyz se mu neco nelibylo hned mi to vysvetloval :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5261
26.3.10 19:02

no,když jsem chodila před těhu na prevenci, tak to je pravda, že když se mu něco nezdálo, tak dlouze vysvětloval…akorát to zase byla ta jeho finanční politika, takže vysvětloval,– jak žádný jiný doktor by mi tohle vyšetření neudělal, jen on, a jak na to děsně finančně doplácí, že u jiného doktora by to vůbec neřešili a pak bych rovnou skončila v nemocnici na operaci… :roll: Takhle to bylo pořád.
Jaké pak bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že normální úplně zadarmový gynekolog všechny ty úkony + něco navíc provádí bez mrknutí oka (bez finančních stesků) a o žebrotě taky nechodí.
Ty „příspěvky“ u gynekologa (kdekoli) jsou prostě nehoráznost :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
26.3.10 20:41

Ahoj, já chodím k Dr, Lukešovi a je naprosto výborný. Čekací doby v pohodě, ultrazvuk má,vše perfektně vysvětlí, poradí, navíc nic neplatíš. Dr. Kuhna mám také za sebou a doporučit rozhodně nemůžu, zušenosti také spíše špatné. Já utekla po půl roce. Určitě je to ale věc názoru a možná i vzájemné sympatie. Toť má zkušenost :-) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
28.3.10 23:17

A co nějaká ženská gyndr, nebyla by na Kladně? Kdysi dávno než jsem se přestěhovala jsem chodila k Čermákové, jenže už tenkrát byla tak stará, že nevím, jestli ještě vůbec existuje a jestli by mně vůbec vzala zpátky. Byla celkem fajn až na ty ukrutné čekací doby - 2 hoďky žádná doba, i když jsem byla objednaná :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
19.4.10 14:51

Já můžu doporučit dr. Paláska z Unhoště, skvělý doktor. Je sice pravda, že kontrola u něj je na celý den, ale na druhou stranu, já osobně si počkám a vím, že mě neodbyde. Při každé poradně dělá UTZ i vyšetření čípku, což už dneska prej nedělají všude, tak nevím. Navíc je to příjemný doktor, u kterýho nervozita okamžitě upadá, vždyky se s ním i zasměju :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
307
8.6.11 18:04

ahoj chci se zeptat máte nikdo zkušenost s doktorem Hamouzem s pp.kliniky? děkuji moc Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
13.10.14 12:49

Ahoj, nevíte prosím někdo, kdo z kladenských gynekologů, přijímá nové pacientky? Moc děkuji. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
13.4.15 18:53

Ahoj, nevíte náhodou některá, kolik si letos bere MUDr. Fara Farajpour
(gynekolog Kladno) jako roční sponzorský poplatek? Díky :kytka:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu