Gynekologický zánět - výtok

10
24.11.06 09:13

Gynekologický zánět - výtok

Stokrát probírané téma, které se dneska dotýká i mě. Už několik dní mám žlutobílý výtok a při bližším ohledání jako by tam byly takové narůžovělé nitky, krev? Beru antikoncepci Yadine a trpím častými záněty močových cest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
24.11.06 12:25

Já ti, bohužel, neodpovím. Sama mám od druhého porodu děsné problémy s mykózami a nemůžu se toho nijak zbavit, takže každou radu co mám dělat, aby se to nevracelo, beru všema 10!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.11.06 13:50

Radino, má vinou Tvých mykóz nějaké problémy i partner? Mám totiž chronické kvasinky a i když já nic nepozoruju, tak manžel je spolehlivý indikátor - naskáčou mu „tam“ pupínky… Dr. na mne zkusil už všechno (antibiotika, mastičky, výplachy, dietu bez sladkého…), ale musela bych asi každou noc vkládat borax, aby to nebylo, a to nevím, zda se může. Je to dost hrůza…
nepřihlášená Tutu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.11.06 15:20

Já jsem jen chtěla napsat že nemusí jít jen o kvasinky ale třeba taky o přemnožené bakterie, co jsou běžně ve střevech. To je zase můj případ, normální flóru nemám už víc jako rok. Už jsem na veškerou léčbu rezignovala, další antibiotika už nechci, různé tablety nebo globule správných bakterií na mě vliv neměly… když půjdeš ke gynekologovi udělá kultivaci a budeš mít jasno co to je.
Hodně štěstí,
VeruskaK

• Nahlásit
  • Citovat
Radina
24.11.06 16:02

Partner problémy nemá, ale říkala jsem si, že ho vyženu na nějaká vyšetření, protože mám pocit, že vždycky po sexíku je to se mnou horší. Taky je pravda, že když si vezmu Urinal na desinfekci moč.cest,tak se přemnožení kvasinek vyhnu na delší dobu a neužiju si rozjetou mykózu. Je možné, že je to spojeno i s nějakou infekcí moč. cest? Musím na nějaké speciální vyšetření nebo to se dělá taky na gyndě? Mám pocit, že už jsem ve fázi nejvyššího zoufalství, milování nestojí za nic, protože se bojím že si zas přemnožím ty příšerky a nastartuju nekonečný kolotoč výplachů, globulí a mazání…

• Nahlásit
  • Citovat
2964
24.11.06 18:48

Ahojda,
od porodu jsem trpela strasnym vytokem, ktery mi doktorka nekolikrat prelecovala lokalnimi antibiotiky, ale vysledek zadny. Pomohlo mi, predstavte si, az spani (tj. celou noc) bez kalhotek - a to tak ze nahata pod nocni kosili :-) Nejspis jste to uz taky zkousely, ale clovek nikdy nevi, treba Vam to taky pomuze. Mykozam zmar!

ps. a chut na sexik se vratila ;-)!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
25.11.06 17:18

Já jsem na výtoky trpěla velmi často, co mám vyzkoušené a zabralo Gynopevaryl kombi (čípky + mast) dá se koupit v lékarně, no a potom výplachy Tantum Rosa. Umývám se pouze special.intim. kosmetikou, žádné sprch.gely ani mýdla. A mimochodem o veřejných bazénech si můžu nechat jenom zdát, takže dámy vzůhru do boje!!! :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
majlicek
8.12.11 14:06

zanet moč.

jen na zanety mocovych cest mohu poradit se jit po kazdem sexiku vzdy poradne vycurat,trpela jsem na to taky jako pes a od te doby nic:o))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama