Hlad nebo jen zuby a separační úzkost?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji asi uklidit, mám syna, necelých 11 měsíců, je hodně aktivní, ted začal i chodit. Kojím a dávám příkrmy, lezou zuby, tak moc jist nechce. Každopádně je často mrzký, hlavně teda když jsem z dosahu, když přijdeme do nového prostředí a tak. Každopádně, malý mi za 14 dni ani nepřibral, včera nekakal. Jako má 9300 gramů a dr říkal, ze prospívá hezky. Jak poznáte, že má vaše dítě fakt hlad? Podle mě je prostě takový jenom kvůli zubům a separační úzkosti, protože když ho mojkám nebo se něčím zabaví, tak je v pohodě. On vždy tak fňuká, kdyz jsem z dosahu a nebo kdyz si ho nevšímám nebo když není po jeho. Ale některým členům rodiny to prostě nepřijde normální.
Proč ho vážíš v tomto věku a ještě po 14 dnech? To je nesmysl. Kakat taky nemusí denně.
Máš normální dítě. Rodina ať se stará o svoje problémy.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kvetinka-21 píše:
@Lucie_Sx protože je mrzký a drží se mě jako klíště
Tak to by me teda hlad nenapadl
.
Kojis normalne? Jidlo nabizis?
Jestli jo, neni co resit.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
My sme taky syna vážili co týden, rostl a prospívala podle dr., ale poněkud pomalu. Teď má 2 roky a 3 měsíce a teprve na konci září se stabilně dostal přes 10 kg
furt někde lítá a lozí od okamžiku co se naučil chodit a sní vše co nesní jeho
mrzký (vysloveně protivný) je tehdy, když není po jeho nebo je přetažený a chce se mu chce spát nebo když mu začíná nějaká nemoc. Kolem toho roku mu vadila jakákoliv změna režimu. Vše nové nejdřív ořval, než si zvykl. Myslím, že to bude podobné, spíš než hlad bych to viděla na vymrčování si svého, pozornosti maminky a zahánění nepříjemných pocitů při růstu zubů. Náš prevít když měl hlad tak otevíral pusu a dělal „mam“ a dokud jsem kojila, chytal mi pusinkou triko v místě prsa. Později doťapal do kuchyně a ručkou ukazoval na lahev na mléko. Teď prostě otevře šuplík s piškotama a naláduje se, pokud mu nestačí, donese ji k nám a ukazuje do té doby, než mu doneseme rohlík, kapsičku, jablíčko a vyměníme ho za jeho piškot ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Taky bych neřekla, že má hlad.. separačka je v tomto věku normální, zuby mohou být také, má již nějaké?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Děkuji všem za odpovědi. Ona tchyně to nemyslí zle, je to její první vnouče. Já jsem kráva, že se vůbec nechám rozhodit. Chci pro něj jen to nejlepší, a asi i proto mě to nahlodalo.
Dneska na plavání se me opět držel jako klíště a hlad určitě neměl 😅 Já se uklidnila a život jde dál ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, potřebuji asi uklidit, mám syna, necelých 11 měsíců, je hodně aktivní, ted začal i chodit. Kojím a dávám příkrmy, lezou zuby, tak moc jist nechce. Každopádně je často mrzký, hlavně teda když jsem z dosahu, když přijdeme do nového prostředí a tak. Každopádně, malý mi za 14 dni ani nepřibral, včera nekakal. Jako má 9300 gramů a dr říkal, ze prospívá hezky. Jak poznáte, že má vaše dítě fakt hlad? Podle mě je prostě takový jenom kvůli zubům a separační úzkosti, protože když ho mojkám nebo se něčím zabaví, tak je v pohodě. On vždy tak fňuká, kdyz jsem z dosahu a nebo kdyz si ho nevšímám nebo když není po jeho. Ale některým členům rodiny to prostě nepřijde normální.