Hlazení a krmení mého psa za polotem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nobie
Povídálka 26 příspěvků 06.11.14 19:48
Hlazení a krmení psa za polotem

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o radu a pomoc. Máme dvouletého labradora, je velmi přátelský a nikoho se nebojí, takže si ho lidé začali hladit a dokonce krmit přes plot. Nedávno nám dokonce i zvracel a já pak našla nasypané granule u plotu :|
Už si s tím nevím rady. Dali jsme na plot zastiňovací síť, ale oni ji prostě z boku utrhli a hladí ho dále.
Bohužel nám úplně prostrkují ruce až na náš pozemek a já mám obavy (člověk nikdy neví), že někoho kousne a dočetla jsem se, že bychom byli za to odpovědní mi, což vůbec nechápu :nevim:
Navíc jsem dnes jednu ženskou na to upozornila, aby jej nehladila a místo omluvy se začala vztek,,jakože se vlastně zase tolik nestalo a že má taky psa…" no měla jsem co dělat, abych ji nepropleskla.
Už takhle naše psa zavíráme přes den doma a za chvíli, abych se ho bála vůbec pustit ven bez dozoru, jelikož když tam jsem, tak si samozřejmě nikdo netroufne.
Chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaká obrana, pohrozit policií nebo já už nevím?
Moc vám všem děkuji za každou radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24215 příspěvků 06.11.14 19:50

Elektrika?
Nebo dvojitý plot…

Lidi jsou fakt blbí :zed:
Nikdy bych si nedovolila dát něco k žrádlu cizímu zvířeti. Natož na něj sahat :roll:

Zuzee87
Závislačka 4033 příspěvků 06.11.14 19:51

@nobie a dat k tomu mistu na plot nejakou ceduli? :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 06.11.14 19:51

@nobie udělejte druhý plot metr od prvního - nějaký menší, aby se pes k plotu prostě nedostal.. nebo mu udělejte výběh jinde, dál od plotu.

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 19:52

Napadl mě také dvojitý plot. Jako první tedy nějaké cedule „Nehladit a nekrmit“, ale nevěřím tomu, že by to někdo dodržoval.

nobie
Povídálka 26 příspěvků 06.11.14 19:56

Ceduli tam máme, ale tu nikdo nečte nebo ji suverénně ignorují :roll:
Bohužel plot hned před branku nemůžeme dát, jelikož tam máme auto - které už venku necháváme, jelikož nám ho předtím někdo objel klíčem, jako já ty lidi nechápu :nevim: Někdy si říkám, že bylo lepší, když jsem žili v bytě.

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 06.11.14 19:56

Ach jo, co na to říct. :nevim: Elektriku? Nebo Ti pujčím svého mazlíčka, ten se hladit nenechá :D

Co tam dát rabicku pletivo a pořádně to připevnit? To by z venku strhnout jít nemuselo.

LadyTommy
Extra třída :D 14974 příspěvků 06.11.14 19:58

@nobie ja bych napsala, ze pes ma blechu, svrab a je na diete :mrgreen:

Ester13
Kelišová 5846 příspěvků 06.11.14 20:01

No, lidi jsou různí. Nám děti házely přes plot petardy. Tu největší to na.ralo a plnou vahou se opřela do plotu, ten je sice pevný, ale pěkně se prohnul, do toho jsem začala ječet já a naštěstí se už neobjevily. Někdy je to „zábava“ i tady na samotě :D

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 06.11.14 20:01

Jaká je u vás šuškanda? Kdyby se náááhodou rozneslo, že pes má nějakou přenosnou kožní infekci, lidi půjdou obloukem :mrgreen: Ale jinak tě chápu, taky máme hodný blbouny a lidi je přes plot hladili (v bývalém bydlišti, tam na ně šlo dosáhnout), mladýmu házeli balonky, ale nikdy nekrmili bez dovolení, aspoň co vím. Přišli se zeptat, jestli jim můžou tu a tam něco dát, dostali přesnou instrukci, co ano a co ne a kolik maximálně a byl klid.

nobie
Povídálka 26 příspěvků 06.11.14 20:02
@Ester13 píše:
Ach jo, co na to říct. :nevim: Elektriku? Nebo Ti pujčím svého mazlíčka, ten se hladit nenechá :DCo tam dát rabicku pletivo a pořádně to připevnit? To by z venku strhnout jít nemuselo.

S tím pletivem je to dobrý nápad, to mě nenapadlo, bych tím ten plot mohla i zvýšit :)
Moc děkuji

Z.jev
Závislačka 3311 příspěvků 06.11.14 20:06

@nobie Jo, máme podobnej problém, naštěstí teda jenom s jedním sousedem. Několikrát jsme ho prosili, aby psa nekrmil, že má potom průjem apod. No teď jsem ho tam zase načapala :zed: Nám pletivo nepomůže, krmí nám ho přes bránu. Ale aspoň už mu nenosí kosti z kuřete

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 06.11.14 20:09

Ještě mě napadl plůtek PŘED vaším plotem, podle toho, kam vám sahá pozemek. My měli plot, před ním skoro metr trávy a pak silnice a naše to bylo až k té silnici, dokonce lehce do ní, takže i kdyby nataženej špagát mezi klackama s cedulkou Soukr. pozemek, pak ti tam nikdo nevleze.

nnella
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 20:12
@Zuzee87 píše:
@nobie a dat k tomu mistu na plot nejakou ceduli? :think:

Cedule nezabírá, mi máme fenu Něměckýho ovčáka. A je to taková trubka huňatá, tak se zní lidi můžou taky potento. Tak jí hladí, poštačky jí neustále hází rohlíky. Už jsme to říkaly milionkrát, ale je to marný. :zed:
Ona je to taková trouba, ale úplně na 100% jí nevěřím a když vidím jak jí někdo drbe rosí se mi čelo.

Tak mě napadá, když je tam cedule s varováním a kdyby se nedejbože něco stalo a rafla někoho. Tak si zato ten dotyčný může sám ne?? Je tam přece ta cedule, že jí nemaj hladit?? :think:

nnella
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 20:13
@LadyTommy píše:
@nobie ja bych napsala, ze pes ma blechu, svrab a je na diete :mrgreen:
:palec: :lol:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Grossová přišla o ňadra: Lékaři jí zřejmě odeberou i dělohu a vaječníky

Šárka Grossová (39) má za sebou náročnou operaci a dost možná ji čeká další.... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >