Hledám dobrou porodnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Majkajamka
Povídálka 11 příspěvků 16.09.18 13:10
Hledám dobrou porodnici

Hezký den holky,
Za týden se musím hlásit do porodnice. Váhám mezi Neratovicemi, Motolem, Podolím a Krčí ( v tomto pořadí). Ráda bych rodila do vody, ale to není to nejhlavnější, jde především o přístup a profesionalitu personálu. Prosím napíšete mi své zkušenosti, popřípadě doporučení další porodnice, kde by byla třeba i možnost toho porodu do vody?:) Děkuju :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Neratovice

Reakce:
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 22 inzerátů 16.09.18 14:06

V Rakovníku jsou teď na alternativky vybavený, nechávají rodit do vody. Ale chtějí tam teď registrace, co vím, já tam naštěstí rodila ještě před těmito inovacemi.

lampicka11
Závislačka 3443 příspěvků 5 inzerátů 16.09.18 14:20

Já rodila v krci a luxus. Moc doporučuji. Po rekonstrukci, doktoři a sestry jsou velmi ochotný. Budu psát deníček až mě prcek necha :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:21

Ahojky, za muj prispevek asi rada nebudes, ale ja jsem pro Motol i kdyz nevim jestli tam porod do vody umoznuji. Rodila jsem tam vloni touto dobou nase vymodlene prvni dite na kt jsme dlooouho cekali. Jak pises, jsou to profici. Trosku tovarna, ale myslim ze to maji zmaknute, chovali se velice profi a v ramci moznosti mile, mela jsem porod vyvolavany, prenasela jsem temer 2 tydny…a kdyz tu citavam jak blbe to mohlo dopadnout, tak u nas to byla idyla, maly byl za 4,5 hodiny na svete, a to mi dosly sily u tlaceni, protoze to uz byl 2.den vyvolavani a ja nervoza predtim nemohla spat :) Na pokoji jsem byla s dalsi maminkou, druhorodickou, coz bylo super - pomohla mi a poradila co a jak… jedine co me mrzelo, ze hned davaji nutrilon kdyz Ti uplne nejde kojeni, a ze nemaji cas to vysvetlovat… ale jinak super profi pece, a hlavne o mimina, coz bylo to, co rozhodovalo u nas, sice to nebylo vubec treba, ale i tak jsem chtela vedet ze kdyby neco, postaraji se. Hodne stesti v rozhodovani a pak i pri porodu :kytka:

vulpes
Kelišová 5054 příspěvků 16.09.18 15:41

@Majkajamka jestli pod pojmem „profesionalita“ myslíš co největší možné množství chemie, které do tebe s radostí naperou, pak je každá z uvedených skvělá volba :palec:

andalusia_ma
Povídálka 23 příspěvků 09.10.18 21:13
@vulpes píše:
@Majkajamka jestli pod pojmem „profesionalita“ myslíš co největší možné množství chemie, které do tebe s radostí naperou, pak je každá z uvedených skvělá volba :palec:

V Neratovicich do me teda zadnou zbytecnou chemii nervali, naopak zlata PA mi masazi rozehnala krute krizove bolesti a zachranila mi porod.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >