Reklama

Hledám dobrou porodnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majkajamka
Povídálka 11 příspěvků 16.09.18 13:10
Hledám dobrou porodnici

Hezký den holky,
Za týden se musím hlásit do porodnice. Váhám mezi Neratovicemi, Motolem, Podolím a Krčí ( v tomto pořadí). Ráda bych rodila do vody, ale to není to nejhlavnější, jde především o přístup a profesionalitu personálu. Prosím napíšete mi své zkušenosti, popřípadě doporučení další porodnice, kde by byla třeba i možnost toho porodu do vody?:) Děkuju :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice Neratovice

Reklama

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 34 inzerátů 16.09.18 14:06

V Rakovníku jsou teď na alternativky vybavený, nechávají rodit do vody. Ale chtějí tam teď registrace, co vím, já tam naštěstí rodila ještě před těmito inovacemi.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 16.09.18 14:20

Já rodila v krci a luxus. Moc doporučuji. Po rekonstrukci, doktoři a sestry jsou velmi ochotný. Budu psát deníček až mě prcek necha :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 14:21

Ahojky, za muj prispevek asi rada nebudes, ale ja jsem pro Motol i kdyz nevim jestli tam porod do vody umoznuji. Rodila jsem tam vloni touto dobou nase vymodlene prvni dite na kt jsme dlooouho cekali. Jak pises, jsou to profici. Trosku tovarna, ale myslim ze to maji zmaknute, chovali se velice profi a v ramci moznosti mile, mela jsem porod vyvolavany, prenasela jsem temer 2 tydny…a kdyz tu citavam jak blbe to mohlo dopadnout, tak u nas to byla idyla, maly byl za 4,5 hodiny na svete, a to mi dosly sily u tlaceni, protoze to uz byl 2.den vyvolavani a ja nervoza predtim nemohla spat :) Na pokoji jsem byla s dalsi maminkou, druhorodickou, coz bylo super - pomohla mi a poradila co a jak… jedine co me mrzelo, ze hned davaji nutrilon kdyz Ti uplne nejde kojeni, a ze nemaji cas to vysvetlovat… ale jinak super profi pece, a hlavne o mimina, coz bylo to, co rozhodovalo u nas, sice to nebylo vubec treba, ale i tak jsem chtela vedet ze kdyby neco, postaraji se. Hodne stesti v rozhodovani a pak i pri porodu :kytka:

vulpes
Kelišová 5010 příspěvků 16.09.18 15:41

@Majkajamka jestli pod pojmem „profesionalita“ myslíš co největší možné množství chemie, které do tebe s radostí naperou, pak je každá z uvedených skvělá volba :palec:

Uživatel je onlineandalusia_ma
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 21:13
@vulpes píše:
@Majkajamka jestli pod pojmem „profesionalita“ myslíš co největší možné množství chemie, které do tebe s radostí naperou, pak je každá z uvedených skvělá volba :palec:

V Neratovicich do me teda zadnou zbytecnou chemii nervali, naopak zlata PA mi masazi rozehnala krute krizove bolesti a zachranila mi porod.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >