Hledám kamarádku - P9 (Vysočany)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3662
7.12.15 08:15

@24Martina to mas taky prcka :dance:..taky nechci zimu, ja klepu kosu uz ted :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
7.12.15 08:23

@Dojcanis se v létě budem potkávat na tom dolním hřišti pro mimina ;-). Mě je teda taky zima pořád a nejhorší je to oblékání dětí, nikdy nevim co jim dát aby nemrzli nebo aby jim nebylo vedro :zed:.

  • Citovat
  • Upravit
24Martina
7.12.15 08:25

@Dojcanis máš taky holčičku? Tipuju podle fotky…

  • Citovat
  • Upravit
24Martina
7.12.15 08:27

@Dojcanis už jsem ti koukla na profil 8) Adélka :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
24Martina
7.12.15 09:15

@katty.novak až bude dýl světlo, tak v parku budeme až do večera 8)

  • Citovat
  • Upravit
81
1.1.16 13:27
@24Martina píše:
@Dojcanis se v létě budem potkávat na tom dolním hřišti pro mimina ;-). Mě je teda taky zima pořád a nejhorší je to oblékání dětí, nikdy nevim co jim dát aby nemrzli nebo aby jim nebylo vedro :zed:.

Pardon, že vám tady do toho vstupuju, ale kde tam je prosím hřiště pro mimina? :) bydlím u Nádraží Libeň a mám roční holčinu ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3662
1.1.16 14:54

@avatatarka wow,to jsi taky kousek ode me :D..napis sz a ja ti to vysvetlim :D..vis kde je tramvaj poliklinika vysocany? Tam je poliklinika a naproti obrovske hriste

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
2.1.16 12:15

@avatatarka pro mimina je vzadu v parku u potoka :dance:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová