Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@24Martina to mas taky prcka
..taky nechci zimu, ja klepu kosu uz ted ![]()
@Dojcanis se v létě budem potkávat na tom dolním hřišti pro mimina
. Mě je teda taky zima pořád a nejhorší je to oblékání dětí, nikdy nevim co jim dát aby nemrzli nebo aby jim nebylo vedro
.
@24Martina píše:
@Dojcanis se v létě budem potkávat na tom dolním hřišti pro mimina. Mě je teda taky zima pořád a nejhorší je to oblékání dětí, nikdy nevim co jim dát aby nemrzli nebo aby jim nebylo vedro
.
Pardon, že vám tady do toho vstupuju, ale kde tam je prosím hřiště pro mimina?
bydlím u Nádraží Libeň a mám roční holčinu ![]()
@avatatarka wow,to jsi taky kousek ode me
..napis sz a ja ti to vysvetlim
..vis kde je tramvaj poliklinika vysocany? Tam je poliklinika a naproti obrovske hriste