Hledám zubaře ve Zlíně

2.8.13 19:45

Hledám zubaře ve Zlíně

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nějakého dobrého zubaře ve Zlíně.
Chodím k panu doktorovi Zgrochovi, ale co jsem tam už 2 roky, neudělal mi ani jednou rentgen zubů, ani mi neočistil kámen, jen mě během minuty prohlédne a je to.
Je hodný, ale to se mi zdá bohužel málo. Mám plomby a 2 zuby mě pobolívají právě pod nima. Nemám moc chtí tam zas jít, protože se bojím, že to odflákne :(
Dříve jsem měla zubařku v UH, tam mi dělala rentgen 1× za rok, i čistila kámen a nechtěla za to nic.
Vím, že se hodně služeb platí, ale hledám někoho, kdo je takový ten zlatý střed. Abych tam nenechala půlku výplaty za dva zuby :(
Nevíte o někom? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48722
2.8.13 20:08

Chodím k Mudr. Hečko Michal ml. Lékařský dům Kotěrova 5529, Zlín
Je strašně hodný, nemůžu si ho vynachválit.
Pak brat mého spolužáka Mudr. Václav Veselský
MUDr. Veselský Václav
Havlíčkovo nábř. 600,Zlín

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
2.8.13 20:41

Taky jsem nedavno resila zubare a jelikoz zubari be Zline neberou tak jsem sla k mlade zubarce Hutove a je fakt sikovna a hodna. Vzdy mi rekne co kolik bude stat kdyz…da mi na vyber jestli chci to co hradi pojistovna nebo si chci priplatit. A zatim stale bere nove klienty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
2.8.13 20:57

Ahoj,
já chodím i s dětma do Unidentu na Březnické, nad Velkým kinem a velká spokojennost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
188
2.8.13 21:38

Ahoj, jsem taky ze Zlína, ale k opravdovému špičkovému zubaři si dojíždím do Hradiště. Rtg dělá běžně - má ho tam i laboratoř, nikam jinam neposílá. Dává injekce, kvalitní plomby, možnost výběru i dle ceny. Vše vysvětlí a precizně opraví. Nic mě u něj nikdy nebolelo, nevěřila jsem, že návštěva zubaře i zákroky mohou být bez bolesti, ba dokonce přjemné. Zrovna ve středu mi dělal nový zoubek :-). Mudr. Evžen Kořistka - vřele doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
5.11.13 09:42
@Miriamm píše:
Ahoj,
já chodím i s dětma do Unidentu na Březnické, nad Velkým kinem a velká spokojennost :palec:

prosímtě ke ktermu zubaři do unidentu chodíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
NumLock
5.11.13 09:44

@zanulinek Chodíme k zubařce, jmenuje se Valouchová, původně Juráková myslím. Ta tam ale teď není, zrovna jdeme příští týden a objednala nás k jiné, ale to jméno si nevybavuju. Všichni to jsou le mladí zubaři a já jsem moc spokojenná.
Když tam zavoláš dají vybrat jestli chceš raději zubaře nebo zubařku.

• Nahlásit
  • Citovat
27.7.15 20:22

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte kontakt do ordinace pana doktora Hečka ml.? Přestěhovala jsem se čerstvě do Zlína a ještě nemám zubaře. Bohužel se mi podařilo ulomit kus zubu.
Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama