HLEN.ZATKA, 2PRSTY, ZANIKLÝ ČÍPEK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PaJi
Kecalka 154 příspěvků 07.12.08 20:48
HLEN.ZATKA, 2PRSTY, ZANIKLÝ ČÍPEK

Ahoj holky,
dnes mi odešla hlenová zátka, jsem zhruba týden otevřená na 2prsty a čípek je nějakých 0,5cm. Myslíte, že to ještě vydrží nebo mohu očekávat divokou noc?
Mám rýmu jako bejk (s prominutím) a netuším, jestli to udejchám :? .
Díky za reakce :D

Reakce:
rehana
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 07.12.08 20:51

Nevím jestli to pomůže, protože tohle je u každého asi jiné, ale mně odešla zátka ve středu a rodit jsem začala sobotu.
V každém případě přeji rychlý a pohodový porod :wink:

Lucie1977
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 07.12.08 21:04

U prvního dítka mi odešla zátka a rodit jsme jeli za dva dny,a u druhého mi v noci odešla zátka a malá se narodila kolem půl dvanácté dopoledne je to asi u každé jinak.

přeju ať to máš brzo za sebou a neboj ten druhý porod je fičák teda aspoň u mě to tak bylo

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 07.12.08 21:16

Ona zátka může odejít a porod přijít i za týden…vzhledem k tvému mětříku máš ještě čas, tak přeju, ať mimi ještě vydrží a dopeče se!Řekni mu že eště néééé:))

PaJi
Kecalka 154 příspěvků 07.12.08 21:18

Kristain .. ten metří je špatně, jsem na konci 38.tt a ležela jsem kuli hrozícímu předčasnýmu porodu dva měsíce v nemocnici, práááávě.
A doktor mi v pátek říkal, že to je na porod vše připravené a udělal mi i Hamiltona..myslím.

Pegina
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 07.12.08 21:30

PaJi - neporadím, jen když vidím, že jsi to Ty, tak píšu - držím pěsti, ať vše dobře dopadne, je super, že jsi to dotáhla takto daleko… Ten pobyt v nemocnici se Ti fakt vyplatil… Teď už jen co možná nejrychlejší a nejméně bolestivý porod a vše bude v pořádku… Drž se! Pegina z „rizikovek“ :D

Nikolaa
Závislačka 4666 příspěvků 07.12.08 22:19

Ahojky, PaJi - Mě udělal Dr. Hamiltona a začala jsem rodit. Teda jsem jela domů a druhý den ráno do porodnice. Hamilton je „ruční vyvolání porodu“ … teda aspoň mi to tak řikali…
Přeju hodně štěstí, ať to máš co nejdřív za sebou a vše probíhá bez problémů :wink:

Baboon
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 07.12.08 22:31

Mě udělal Dr. Hamiltona 2×, jednou ve středu a jednou v pátek. Malá se narodila v sobotu, po zavedení gelu na změkčení čípku, před tím než začnou s vyvoláváním (bylo po termínu)… Takže i H. nemusí zmamenat nic. Přeju klidnou noc a třeba zítra… Před porodem si vem kapky, ono se to nezblázní a lepší když TO udejcháš.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 08.12.08 12:47

taky bych si určitě pořádně prostříkala nos kapkama, dle mě už to asi brzy začne a rodit s rýmou si vůbec nedovedu představit.
Jak už jsem v několika diskuzích zmiňovala u mě tedy druhý porod určitě nebyl rychlejší a u obou mi hlenová zátka odešla několik dní dopředu. Toho Hamiltna mi nedělali, ale je tady spousta mamin, na které to vůbec nezabýralo.
Každá rada drahá,ale s tou rýmou raději něco dělej ať nemusíš rodit s kapesníkem

Takže přeji krásný a krátký porod a nádherné vánoce s „novou“ rodinou

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 08.12.08 14:29

S tou zátkou je to u každého jinak mi odešla vždycky ažn když začly stahy a úporodila jsem ještě ten den. A rýmu jsem měla s malou v porodnici taky kapala jsem si dětský nasivin :) přeju rychlý porod :wink:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 23.12.08 19:41

nádherné vánoce přeje Lacenka a kluci

http://obrazky.prokes.net/…ajina-a3.gif

Markyska01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.13 08:32

Mě odešla zátka měsíc před porodem takže je to u jiného jinak.. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama