Hloupá, pomalá a nešikovná, jak si najít a udržet práci?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Jestli ráda čteš, tak antikvariát, knihkupectví, knihovna, tam mi to přijde celkem pohodové.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tvůj písemný projev určitě nevypadá jako od někoho s nízkou inteligencí. Nepodceňuješ se jenom? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já bych ti doporučila zapracovat v terapii na sebevědomí. Hloupá rozhodně nejsi. Pomalá, kvůli pečlivosti, jsem také a stres je zabiják. Možná máš nízkou frustrační toleranci, z toho důvodu můžeš zmatkovat, dělat chyby atd.
- Citovat
- Upravit
@Pučálkovic.Amina píše: Více
Promiň, ale máš dost zkreslené představy o tom, o čem je práce v knihovně. Rozhodně to není o sezení za pultem, čtení a rovnání knih do regálů podle abecedy.
Myslím, že i v knihkupectví to není žádné lehárko, soudím dle zkušenosti známých…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Mamka měla v práci holku, která si absolutně nevěřila, a všechno po sobě několikrát kontrolovala, až úplně přestala práci zvládat, nechodila na oběd. nebrala dovolenou, nestíhala, byla precizní a měla dobrou paměť - ale nakonec dala výpověď sama - šla pracovat do domova důchodců, úplně se tam našla, má sociální cítění - ale není to pro každého
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Fazulina Neříkám leháro, ale že by tam měli nějaký tlak na rychlost mi nepřijde. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Pučálkovic.Amina píše: Více
ale musí na to mít knihovnickou školu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lil Kitkatt píše: Více
spíš trollí
tohle by nikdy hloupý člověk nesesmolil, ani za dva dny…
je to příspěvek k vyvolání emocí
jako je zde denně zvykem.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Lucy75 píše: VíceŽe by člověk s nízkou inteligencí uměl napsat takový příspěvek prakticky bez chyb a dokonce věděl, co je věta vložená a napsal správně čárky? To určitě…… Já to vidím minimálně na gymnaziální vzdělání. Buď troll nebo bude článeček…..
ale je to, teda, hodně průhledný.
- Citovat
- Upravit
Já si taky myslím, že buď je to troll nebo někdo s podstatně sníženým sebevědomím nebo třeba i s nějakou diagnózou, která nesouvisí s inteligencí.
Ale pokud je to pravdivé, tak já bych šla prodávat do klenotnictví. Jen v poslední době jsem viděla asi dva inzeráty. A tam tedy žádný shon a davy lidí nehrozí. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Clovek s nizsi inteligenci, kterej se dobre uci..? To jsem jeste neslysela
Jinak rychlost nesouvisi s inteligenci, nesikovnost tez ne…casto naopak ti hodne inteligentni, nejsou moc zrucni…
Takze hledej proste praci, kde se nehledi na zrucnost a rychlost…nevim, treba nekde u pocitacu…urcite se neco najit da…musis to zkouset, co ti sedne…jinak ja jsem taky treba na zacatku pomalejsi, nez si danou cinnost osvojim…
Bojim se, ze udelam chybu, tak jedu radeji pomaleji…jinak souhlas, dle psaneho projevu, nevypadas jako hloupa
Bud si tak malo veris, nebo si z nas delas dobrej den ![]()
- Citovat
- Upravit
@Fazulina píše: Více
aha, tak tam může pracovat třeba jen s gymplem?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, potřebuji poradit a také se trochu vypovídat.
Dlouho jsem nemohla sehnat a udržet práci, mám za sebou mraky pohovorů, který mi jsem neprošla a cca 10 zaměstnání, kde mě brzy vyhodili pro neschopnost, důvodem je má nešikovnost, pomalost, nízká inteligence a asi i sociální neobratnost…přesto se mi nakonec podařilo zaměstnání najít, šlo o jednoduchou manuální práci, kde nebyl velký tlak na rychlost a já jsem zvládala a byla jsem spokojená. Jenže po dvou letech bylo moje míso zrušeno, a já se ocitla znovu na začátku. Chviličku mám novou práci a absolutně nezvládám, opravdu se snažím, ale nestíhám, a čím víc se snažím, tím je to horší, zmatkuju, dělám zbytečné chyby…
Vždy jsem byla hrozně nešikovná a pomalá, ale nijak zvlášť mě to netrápilo, protože jsem se (i přes svou inteligenci) dobře učila, ale vybrala jsem si špatný obor a práci v
něm nesehnala.
Na jednu stranu mám strach, že mě brzy vyhodí, na tu druhou by se mi ovšem strašně ulevilo. Nadřízený si zřejmě myslí, že se nesnažím a flákám se, takže mě dost,,dusí". Představa, že zítra zase půjdu do práce, ve mě vyvolává strach, mám nervy na pochodu a zažívací potíže…zároveň se nechci vzdávat.
Jakou práci by jste doporučili člověku jako jsem já?