Hnědé krvácení ve druhé polovině cyklu

Anonymní
25.9.21 20:11

Hnědé krvácení ve druhé polovině cyklu

Hezký večer,
Prosím o radu, zkušenosti, popř. Pokud je tu gynekolog.. Druhý měsíc za sebou se mi stalo mimo MS, že spinim, či hnědě krvácím,.. Byla jsem před pár měsíci na konizaci. Dr to mě krvácení minulý měsíc uzavřel že asi čípek - trvalo to až do menstruace, tento měsíc od cca 18 dne cyklu zase hneda krev,… Zejména když jdu třeba na velkou tak se to špinění zhorší, jde trochu více hnědé krve. Nezdá se mi že by po konizaci šla hnědá krev, to krvacel jasnou krvi… Přemýšlím i o návštěvě jiného lékaře, jiný názor… Klidně v Praze, ale nevím koho a nemam tušení o co by se mohlo jednat, bojím se, nikdy se mi to nestalo… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.9.21 11:19

Prosím, pomoc

Ahoj holky, přidávám se. Beru již přes rok antikoncepci, nikdy jsem neměla žádný problém, vždy menstruace přišla včas, žádné krvácení mimo cyklus. Jenže včera se mi ve sprše stalo, narovinu, ze když jsem si strcila prsty dovnitř, vytahla jsem je od krve a hnedeho výtoku. Na záchodě na toaletaku absolutně nic a pak když jsem to zkusila za hodku znova, vše bylo okay. A dnes znovu hnědý výtok s krvi jen na prstech. Prosím, co by to mohlo byt? Jsem zoufalá. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat