Hnisavé boláky v šestinedělí

Anonymní
26.11.15 13:45

Hnisavé boláky v šestinedělí

Ahoj, omlouvám se za anonymitu, ale považuji to za intimní problém a nechci, aby to viselo pod mým nickem, dík za pochopení.

Jsem 2 týdny po porodu, je to druhý porod císařským řezem. U prvního si nic takového nepamatuji, ale možná mám jen krátkou paměť. Po celém těle, nejčastěji v okolí jizvy a oholeného „trojúhelníku“ mi vyskakují takové bolavé hnisavé boule. Dávám si na to na noc višňák, když to praskne, tak z toho odtéká hnis, ale ve velké míře a dlouho (i několik dní). Nikdy jsem nic takového neměla, max. v pubertě nějaké beďary, ale to se absolutně nedá srovnat.

Měla jste to taky některá? Jak jste to léčila? Za jak dlouho to zmizelo? Já pořád doufám, že je to záležitost šestinedělí, že se tím tělo nějak čistí…ale zatím mi přijde, že toho spíš přibývá, než ubývá.

Dík– a sorry za nechutné téma

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1724
26.11.15 13:49

Holka, já bych to asi řešila u lékaře a ne na emiminu. Abys do toho nedostal třeba zánět… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1374
26.11.15 13:59

Měla jsem to samé, nechala jsem to být a po šestinedělí to opravdu odeznělo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková