Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@jdukolem jj, už o tom taky dva dny uvažuji, protože to je vážně na palici
Mně je jí i líto, protože když jí ho půjčí, tak je vidět jakou má radost! Jenže pak ho zase musí vrátit a to je prostě úděs ![]()
@Turante nase starsi toto mela zpozdene ve 4 letech, nyni ji muzes vzit, odvest pryc.
Proste adi vytrvat a rikat, jaka jsou pravidla. Mi vyhrozovani sedi nejmin, ale pikud nereagovala, tak jsem i rekla, ze pujdeme pryc a pokud i po tomto se chovala po svem, slo se.
K nam muzete na navstevu vzdy.
tesim se, ze se uvidime. ![]()
@Bubiii jé, děkuji
Snad si to někdy zařídím, jsem v tomhle hrozná ![]()
Jinak dnešní příhoda z pískoviště: Přišli jsme, malá zmrčila holčičku s maminkou, která tam měla mističky, ty jí vysypala a pak po ní jednu hodila, a samozřejmě se trefila, že?
No, takže dostala vyhubováno, já se omluvila. Paní neřekla ani ň, ovšem pod vousy si mumlala, že to je hrozný, jak ji flákla, a že to snad není možný
A pak s ní mám někam chodit ![]()