Hojný nažloutlý výtok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 12:39
Hojný nažloutlý výtok

Zdravím, mám dotaz na dost intimní téma, snad nikoho nepohoršim. Jsem v 10tt a od začátku trpím na svědění a pálení. Gynekolog rikal, že je to pro těhotné typické, vyšetřil mě ale stěr nedělal. Mám si při potřebě zavádět boraxove globule a doplnit to gynimun tabletkami k zavádění. Teď se žádné pálení ani svědění neobjevuje, ale od rána mám dost hojný nažloutlý výtok. Cítím jak ze mě vyteče, není to příjemné. Je to v těhotenství normální? Díky moc za odpovědi

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9461 příspěvků 25.04.19 12:49

Já v těhotenství měla výtok snad pořád. Intimky jsem musela měnit hodně často. Pokud tě nesvědí a nepálí, tak to bude v pořádku. Ale pokud si nebudeš úplně jistá a vrátilo by se to svědění a pálení, pak bych se zkusila s doktorem domluvit na stěry :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 12:59

Mě takový výtok trápí celé těhotenství, bez intimky nemůžu vůbec existovat..jestli tě to nepálí ani nesvědí tak bych to neřešila :-)

hadraplanka
Kecalka 483 příspěvků 25.04.19 13:14
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz na dost intimní téma, snad nikoho nepohoršim. Jsem v 10tt a od začátku trpím na svědění a pálení. Gynekolog rikal, že je to pro těhotné typické, vyšetřil mě ale stěr nedělal. Mám si při potřebě zavádět boraxove globule a doplnit to gynimun tabletkami k zavádění. Teď se žádné pálení ani svědění neobjevuje, ale od rána mám dost hojný nažloutlý výtok. Cítím jak ze mě vyteče, není to příjemné. Je to v těhotenství normální? Díky moc za odpovědi

Nech si udělat kultivaci, ať vyloučí infekci, a když bude vše v pořádku, tak se ten hlen považuje za fyziologický. Barvu hlenu dožluta může měnit i hormonální výkyv, což je tak nějak pro těhotenství typické, že. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama