Holčička 8 měsíců nepretaci se na bříško

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
23.1.22 17:13

Holčička 8 měsíců nepretaci se na bříško

Ahoj.
Chtěla bych se zeptat.
Už mám docela strach moje dcera 8 měsíců se ještě neotáčí na bříško na bok se otočí a když ji dam sama na bříško tak se za chvíli otočí sama zpět na záda.
Můžete mi poradit jak na ni nebo jestli už máme zajit na Fyzio? Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
771
23.1.22 17:35

Tak to bych asi zašla za fyzio. Nemusí to být nic, třeba jen potřebuje zpevnit bříško. Co na to dětská na 8 měsícich? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
23.1.22 17:40

@Lucka.ll, naprosto chapu tve pochytnosti, akorat bych se tim nestresovala..(se to lehko rekne) Na internetu najdes plno veci..dobrych..ale vetsinou spatnych rad.
Nasla bych si fyzio, ktera je schopna zkontrolovat psychomotoricky vyvoj miminek, vetsinou to maji v nabidce sluzeb, ktere nabizi..a ta ti jiste poradi urcite cviky, ktere cvicit, aby vse slo poporade.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14863
23.1.22 17:46

Určitě bych zašla. V 8 m by se měla určitě umět otočit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
23.1.22 18:00

Otacet by se mela uz davno, ja mam skoro petimesicni dvojcata, narozena o cca dva tydny drive, a otaci se od 4.mesice.
Proste nema zpevneny stred tela, fyzio Ti ukaze par cviku a uvidis ten pokrok, nekdy detem staci fakt male nakopnuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
23.1.22 18:42

A 8mi měsíční prohlídka u dětského už byla? Co na to dr.? Nás Dr. V té době poslal na neurologii, dcerka se v 8mi měsících právě na bříško začala prvně přetáčet, taky trvalo, než jsme se tam po objednání vůbec dostali, s doporučením od dětského lékaře. K fyzio jsme vůbec nechodili, cvičení nebylo doporučeno (sice by vedlo k urychkení vývoje, ale na úkor toho, že cvičení už tak staré děti nezvládají moc dobře a jestliže šla kupředu spravně, jen pomaleji, nebyl důvod ji trápit), jen dcerce dělali nějaké testy na té neurologii a byla právě sledována, jestli má spravné pohybové návyky a není tam nějaká svalová nerovnováha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2187
23.1.22 18:56

@Lucka.ll to bude asi slabym bříškem. Určitě fyzio vyhledej, pretacet na bříško by se mela nejpozději v 6.mesici. Nechci být tabulkova, ale vojtovka urcite rychle pomůže. My cvicili intenzivně od 5.mesice a vzdy do par dni to ty deti udelaly. Ale museli jsme cvicit furt, právě na posílení břišních svalů, až do lezeni, což bylo ve 13.mesici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat