Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@šárinka.H píše:
@kopejka tak ta je hustájen si jí asi nevybere
škoda byla by sranda
To by teda byla ![]()
@Jitka1976 píše:
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!!![]()
![]()
Už se nemůžu dočkat
![]()
@kopejka píše: Šli by jste do toho??? Já teda ne
Jsi normální?! V životě ne
tam není normální člověk a nikdy podle mě být nemůže… navíc já a farma, to néééé
![]()
@madanga píše:
já teda ne…bych si připadala jak zboží..líbí nelíbí kupuji nekupuji..
Tak tak ![]()
@Jitka1976 píše:
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!!![]()
![]()
taky se těšíííím..to bude rošamboooo..
![]()
@Jitka1976 píše:
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!!![]()
![]()
Tam jsou aspoň sem tam normální obyčejný lidi, tohle je vyloženě přehlídka exotů ![]()
@SussieS píše:
Jsi normální?! V životě netam není normální člověk a nikdy podle mě být nemůže… navíc já a farma, to néééé
![]()
@SussieS píše:
Jsi normální?! V životě netam není normální člověk a nikdy podle mě být nemůže… navíc já a farma, to néééé
![]()
zvířátka by ti nevoněla?
![]()
@SussieS píše:
Tam jsou aspoň sem tam normální obyčejný lidi, tohle je vyloženě přehlídka exotů
To nevíš co bude letos ![]()
@Jitka1976 píše:
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!!![]()
![]()
To zas chlap bude prskat co to čumím na pí…ale když já se u toho tak bavím ![]()
Ty woe frajerka z minulé série jak přešla k vochlastovi, říkáme jí mrodžovka ![]()
@kopejka píše:![]()
![]()
![]()
viď ještě by jsme museli dojit a kydat
![]()
![]()
Mi se zvedá kufr jen cejtím krávu
![]()
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!!
