Holky, kdo kouká na farmáře?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Jitka1976
31.1.14 21:16

Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
9719
31.1.14 21:17
@šárinka.H píše:
@kopejka tak ta je hustá :mrgreen: jen si jí asi nevybere :think: škoda byla by sranda

To by teda byla :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
31.1.14 21:17
@Jitka1976 píše:
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Už se nemůžu dočkat 8o :mrgreen: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4465
31.1.14 21:17
@kopejka píše: Šli by jste do toho??? Já teda ne :think:

Jsi normální?! V životě ne :mrgreen: tam není normální člověk a nikdy podle mě být nemůže… navíc já a farma, to néééé :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
710
31.1.14 21:17
@madanga píše:
já teda ne…bych si připadala jak zboží..líbí nelíbí kupuji nekupuji.. :zed:

Tak tak :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4144
31.1.14 21:18
@Jitka1976 píše:
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

taky se těšíííím..to bude rošamboooo.. :pankac: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4465
31.1.14 21:19
@Jitka1976 píše:
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tam jsou aspoň sem tam normální obyčejný lidi, tohle je vyloženě přehlídka exotů :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
31.1.14 21:19
@SussieS píše:
Jsi normální?! V životě ne :mrgreen: tam není normální člověk a nikdy podle mě být nemůže… navíc já a farma, to néééé :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: viď ještě by jsme museli dojit a kydat :zed: :zed: :zed:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4144
31.1.14 21:19
@SussieS píše:
Jsi normální?! V životě ne :mrgreen: tam není normální člověk a nikdy podle mě být nemůže… navíc já a farma, to néééé :lol: :lol:

zvířátka by ti nevoněla? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
31.1.14 21:20
@SussieS píše:
Tam jsou aspoň sem tam normální obyčejný lidi, tohle je vyloženě přehlídka exotů :D

To nevíš co bude letos 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4144
31.1.14 21:20
@kopejka píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: viď ještě by jsme museli dojit a kydat :zed: :zed: :zed:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
710
31.1.14 21:20
@Jitka1976 píše:
Už dávají reklamu na „Hledá se máma a táta“...to bude taky masakr…!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To zas chlap bude prskat co to čumím na pí…ale když já se u toho tak bavím :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38135
31.1.14 21:21

Dneska koukam zbezne, ale notorik me bavil uz minule fest :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
31.1.14 21:21

Ty woe frajerka z minulé série jak přešla k vochlastovi, říkáme jí mrodžovka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4465
31.1.14 21:22
@kopejka píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: viď ještě by jsme museli dojit a kydat :zed: :zed: :zed:

Mi se zvedá kufr jen cejtím krávu :poblion: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová