Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@SussieS píše:
Mi se zvedá kufr jen cejtím krávu![]()
Ale stejk chutná, ne?
(Nic ve zlým.)
@Knihomyš píše:
Ale stejk chutná, ne?(Nic ve zlým.)
A víš že to ani nemusím? ![]()
@andrys23 píše:
@SussieS ta s afričanem taky byla čtyři v tom…pak tam byla mamina už tří dětí co makala snad do porodu na domácí farmě a čtvrtá nevim
Byla tam ještě mladá slečna ve špatné finanční situaci, o kterou otec dítěte nejevil zájem. A čtvrtá byla podnikatelka pracující taky téměř do porodu.
@poiuz píše:
Byla tam ještě mladá slečna ve špatné finanční situaci, o kterou otec dítěte nejevil zájem. A čtvrtá byla podnikatelka pracující taky téměř do porodu.
Ta mladá byla na ranu, dostala porodné a šla si nakoupit hadry
pak jí vypli elektřinu ![]()
Na farmáře koukám, už tu jedna diskuse běží, už rozjetá, tak můžete klidně tam ![]()
https://www.emimino.cz/…2014-177932/
Já se přiznám já ne mě tyhle reality šou příjdou trapné
je to můj názor ![]()